Palmtop do 1400 zł

Witam, mam problem z wyborem telefonu… Najpierw byłem przekonany co do Ery G1 ale rozważałem inne możliwości takie jak HTC touch… Gdy już się przekonałem do Ery G1 zacząłem czytać o tym, że telefon ciągle łączy się z internetem przez co paczka 50, 100 mega nie wystarczy, co znaczy że dalej nie wiem jaki telefon kupić… . Chodzi o telefon koniecznie z WiFi, GPs-em, odtwarzaczem mp3, aparatem, przyjemnym softem w użytkowaniu, ładnym dla oka;) oraz dużym ekranem dotykowym, klawiatura qwerty niekoniecznie ale była by miłym udogodnieniem. Korzystanie z internetu będzie wyglądało na zasadzie max 3 razy dziennie spr. meila na telefonie, czasem gadu gadu ale także sporadycznie, pare razy w tygodniu surfowanie po internecie, reszta szła by po wifi, internet od operatora tylko w miejsach gdzie nie mam komputera.

I tu pojawiają sie z mojej strony 2 pytania, paczka 50 mega wystarczy do takiego korzystania z internetu ? ew. 100 mega?

A pytanie numer dwa, jaki telefon sprosta moim oczekiwaniom, będzie wytrzymały i przy tym całkiem ładny :stuck_out_tongue_winking_eye: :slight_smile: Ograniczenie cenowe - 1400 zł :wink:

EDIT[Jestem prawie przekonany do HTC Touch Diamond. Czy będzie to telefon który sprosta moim oczekiwaniom ??