Palringo i Samsung avilla

Witam, posiadam samsunga aville, dzisiaj zainstalowałem sobie najnowszą wersję komunikatora Palringo. Mam problem gdy chce się zarejestrować pokazuje się napis łączenie. Po 2 min wyskakuje komunikat że serwer przestał działać. Nie wiem co mam robić. Telefon kupiony w erze a aktualnie użytkowany w play. Do internetu moge wejsc przez wap - tak też mam ustawione w aplikacjach. Sieć także skonfigurowana więc nie wiem co jest nie tak.

Zarejestruj się przez stronę palringo.com, rejestracja przez komunikator średnio działa.

APN ustawione na WAP ?

Mi właśnie przez to nie działało, dopiero zmiana APN na Internet pomogła. (Choć mam Plusa, ale może w tym tkwi problem).

a @up też ma rację, menu rejestracji potrafi ładować się w nieskończoność :stuck_out_tongue:

witam, uzywam mobilnego internetu z freem, jezeli chcesz uzywac palringo to szykuj sie na wieksze klopoty - rozlaczenia non stop, lub rozmawiam sobie z kims a tu nagle osoba nic nie odpisuje, a niby jest dostepna, osoby tez sa dostepne, po restarcie okazuje sie sie ze mnie rozlaczylo a ‘niby bylem dostepny’, uzywam ebuddy i gadu-gadu, fakt gg jest platne ale polecam ci inspiro

Na Symbianie działa rewelacyjnie i bezproblemowo, a na innych to nie wiem.