Palringo - propozycja utworzenia grupy dobreprogramy.pl

Pytanie kto by przystał na taką propozycję jak w temacie?

Jakby było trochę ludzi to mógłbym zaserwować nawet konto premium. Musiała by tu się znaleźć zgoda administracji, żebym nie zrobił niechcący plagiatu;-)

Dlaczego Palringo?

A dlaczego nie? Komunikator grupowy, wieloplatformowy, mobilny, spróbować zawsze można.

W sumie korzystam od czasu kiedy miałem S60x3 jeszcze (jakieś 2-3 lata) głownie dla GG i XMPP. Z tym że te serwisy wyłączą, zostanie Palringo.

Już jest kanał IRC. Na który rzadko kiedy zdarza się komuś zajrzeć.

Ja nic o IRC nie wiem :))

Apropo grup ja ostatnio trafilem na cos takiego … też już dawno zapomniana :wink: http://www.lastfm.pl/group/dobreprogramy.pl

Tutaj jest za dużo samowolki. Każdy se może takie coś założyć, a potem nikt o niczym nie wie, bo niby skąd :slight_smile: Na co komu coś, na czym bd siedzieć 2/3 osoby. Od tego max twory typu xmpp / gg etc :slight_smile:

Tak samo ten irc, 0 info na forum / vortalu. Albo jest w złym miejscu bo nie zauważyłem go. To trzeba reklamować, może by się skończył multum tematów o tym samym. Jednak który użyszkodnik, któremu się nie chce użyć opcji szukaj wejdzie na irc …

#dobreprogramy.pl na Freenode.

No też właśnie, o to też mi chodzi. Bo gdyby się uprzeć już bym założył. Sam mogę reklamować w miarę możliwości. Pytanie na ile się to spisze to nie wiadomo.

Na tą chwilę nie widzę tutaj ludzi którzy powiedzieli że korzystają lub korzystali z Palringo na codzień choćby dla innych protokołów.

ja używałem palringo jakiś czas temu btw. był news na stronie głownej że rezygnują ze wsparcia innych protokołów :wink:

Tak - 14 maja.