Pamięć 2GB 1066 czy moze 4GB 800?

witam,

mam dylemat mianowicie nie wiem czy brac 4GB ramu 800Mhz czy moze 2GB 1066? dodam ze racej bede urzywac zwyklego xp sp2…

jeżeli masz 32 bitowy system to 4 giga odpada bo zobaczy ci chyba do 3 giga. Jeżeli masz 64 bit system to osobiście wziął bym 4 giga.

jaka konfiguracja ?? jeśli intel to 2x1gb pc1066

E8200

asus P5k

A 64bitowe tzn jakie?

Technik_Elektro napisał, że jak masz intela to bierz lepiej 2x1 gb pc 1066.

Windows 32 bit nie wykrywa więcej niż 3 giga ramu. Windows 64bit wykrywa powyżej 4 giga ramu, ale Ty pewnie masz 32 bit jak większość.

2x1 giga będzie dla Ciebie w takim razie.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

ble89, ja bym proponował bardziej się na płytą główną zastanowić,niż nad pamięciami ;x

Rubcil , hm a co z plyta jest nie tak?

http://www.microsoft.com/poland/technet … 92_01.mspx tutaj pisze ze obsluguje :expressionless: wiec jak to w koncu jest bo juz nie wiem:/

Asus p5k to kiepska konstrukcja - ustępuje takim markom jak dfi,abit,gigabyte,msi na chipsecie p35 - rozumiesz??

rozumiem:) bo w sklepie mi ja polecali zamiast foxconna wiec nie wiem juz co mam kupic:| bylem przekonany do foxconna ale teraz juz nie wiem

w sklepie upychają to co się najmniej sprzedaje, bierz tego foxa i nie kombinuj, jesteś typowym przykładem dzieciaka który ulega marnemu marketingowi sklepowemu ;-).