Pamięć przydzielona na pętle ? c++

Witam :D. Sorry za tak śmieszne pytanie ale zawsze miałem problem z podstawami a spiesze sie bardzo i mi jedna petla utrudnia zadanie ponieważ chce wyświetlić w niej 1000 argumentów (koniecznie tyle) na ekranie, bo program jest programem analitycznym, ale takim by uzytkownik widział co sie dzieje. No i petla wyswietla mi tylko hmm musze podac uproszczony przykład na liczbach … zamiast od 2 do 2000 (co 2) wyswietla mi od 1400 do 2000. Mniej wiecej taki jest problem. Jak zmienić (najlepiej zlikwidowac) to ograniczenie ??

O ile dobrze zrozumiałem to piszesz program działający w trybie tekstowym, który powinien wyświetlać około 1000 wierszy tekstu a wyświetla tylko kilka(set) ostatnich. Nie mam jak teraz tego sprawdzić ale spróbuj utworzyć skrót do pliku wykonywalnego Twojego programu i w jego właściwościach, w zakładce Układ, ustawić wysokość np na 2000 i sprawdź czy działa jak tego oczekujesz.

Nie napisałes czy to Linux czy Windows. W Windows klikasz prawym na pasek tytułowy konsoli: wybierasz Własciwosci/Układ/Rozmiar buforu ekranu i ustawiasz ile linii ma pamietac.

Dziekuje wam :D. No tak, działa oczywiście teraz dobrze. No pętla ma byc w trybie tekstowym ale jest odnosnikiem w programiku w drawie :D… wiec tym wiekszy lol ze sie o takie bzdury pytałem hehe. Ale dziekki za pomocną pomoc :smiley: