Pamięć ram do Dual Channel

Witam.

Jestem szczęśliwym (bądz też nie-) posiadaczem systemu Windows Vista. Jak wielu z Was zapewne wie, 1GB ramu do efektywnej pracy na tym systemie to jednak troszkę mało. Zatem postanowiłem trochę wysupłać z portfela gotówki i zakupić dodatkową pamięć. Aktualnie posiadam pamięć GoodRAM Pro 2x512MB 800MHz. Zamierzam wymienić ją na inną. Zależy mi na 2x1GB 800MHz. Zatem doradźcie mi, co wybrać. Nie planuję podkręcania. Dysponuję kwotą do 530 zł.

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

http://allegro.pl/item188779218_geil_dd … ecki_.html

zobacz jakie fajne moduły :slight_smile: porządna firma i spełnia twoje wymagania finansowe :slight_smile:

Geil odradzam. Często wracają do serwisu.

Jak masz taką kwotę to OCZ/PDP

esc.pl morele.net

A co powiecie o Patriotach oraz OCZ tak bardzo wychwalanych na różnych forach? Co w nich jest takiego szczególnego i które modele są godne uwagi?

od kilku lat mam geile i jeszcze ani jednego zwrotu :wink: w sumie około 6 różnych kości, pamięci są z wieczystą gwarancją

dobre pamięci zwłaszcza te drugie , do podkręconych zestawów

Wszystko zależy właśnie od modelu i zależy ile masz na to funduszy ? :-o

w wątku mowa jest o pamięciach ddr2 :stuck_out_tongue:

Co powiecie o tym modelu?

Klik

ten model Patriot jest słaby jak chcesz dobrego Patriota to tylko

klik

lecz są nieco droższe a OCZ są jeszcze droższe, ale jak nie bedziesz podkręcał to bierz Geil o których wspomniał sympatico

Jestem nastawiony na zakup pamięci wskazanych przez anton01.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie OCZ. Co powiecie o tym modelu?

Czy wyżej wymieniony Patriot będzie działał poprawnie z płytą Asus P5B?

Powinny :slight_smile: Mam dokładnie takie same (tylko bez EPP) na 667MHz i są gitez malinez :wink: