Pamięć Ram Patriot DDR2 Dual Chanel 2x2GB 800 4-4-4-12


(Alone Moon Tramp) #1

Witam, chciałbym zakupić do mojego komputera pamięci Ram 4 GB firmy Patriot http://www.proline.pl/sklep.php?p=PATRIOT+DDR2+4GB+D84, nie jestem tylko pewien czy to dobry wybór. Pomyślałem także o tych http://www.proline.pl/sklep.php?p=KINGSTON+4GB+D2800+K jako, że cena jest niższa, ale moje pytanie brzmi czy przez to są dużo gorsze? A i dodam jeszcze, że płyta główna jaką posiadam to Asus P5N-E Sli, czy jeśli zainstaluję któryś z podanych modeli Ramu nie będzie żadnych problemów z komputerem?


(suchmen) #2

Patrioty są dobre ale do czasu. Miałem i po niecałym roku same uległy zepsuciu. Wymieniłem na goodramy i od tamtej pory nie mam najmniejszych problemów


(Mmiszczuk) #3

Do najlepszych produktów wliczasz Kingston? Ja wymieniałem 4 razy (!) moduły zanim trafiły się nieuszkodzone. Nigdy nie słyszałem, aby ktoś wymieniał tak często GoodRamy. O patriotach też można znaleźć złe słowa.


(Alone Moon Tramp) #4

Nie napisałem, że uważam Kingston'a za jednego z najlepszych producentów, miałem na myśli by polecono mi jak najlepszy model w podobnej cenie. Dobrze w takim razie poszukam i zastanowię się nad tymi GoodRamami, dzięki :wink:


(PaPuX) #5

Patriot jest szybszy.


(system) #6

GoodRam albo Kingston ja mam Kingstona i nic sie nie psuje


(suchmen) #7

Patriot szybszy ale niezauważalnie i do tego przez ich kręcenie fabryczne pamięci łatwo się uszkadzają samoistnie. Tylko goodram albo coś typu geil