Pamięć ram - rozbudowa

Witam.

Mam takie pytanie do was pierw opis pc - karta graficzna 256 mb pamięć ram 960mb sp3 XP

A więc … mam 2 wejscia na pamięć ram 1 już mam 960mb mam zamiar zakupić 2 pamięć ram ddr2 2GB PC-6400 w sklepach widziałem za 120zł to chyba dobra cena.

Pytanie jest takie lubię sobie zagrać w Lol - LegueOfLegends i ładowanie dość długo trwa ogólnie wolno się włącza itd to nie wina neta bo ping mam elegancki 30-50 i chodzi o to jak dokupię te 2 GB pamięci ram razem będzie 3gb czy po prostu będzie szybciej chodziło i czy zwiększą mi się fps teraz mam 15-20 trochę lipnie się gra.

poszukaj ramu na allegro tam będzie połowe taniej

Szybkość ładowania gierek z internetu zależy gównie od prędkości łącza.

Ilość klatek na sekundę zależy głównie od wydajności karty graficznej, a w następnej kolejności od procesora. Zajrzyj do minimalnych wymagań gry a będziesz miał odpowiedź. Pamięci na pewno masz bardzo mało i warto pomyśleć nad jej zwiększeniem ale nie przełoży się to w dużym stopniu na ilość fps.

Podaj nazwe producenta i model plyty glownej.

Dostanie kilka fpsow wiecej. Wlasnie od dolozenia pamieci powinien zaczac.

Pamięci DDR2 juz nie opłaca się kupować. W ogóle sugeruję zamiast pakować kasę w RAM, zbierać po prostu na nową skrzynkę…

Tu masz zalecane wymagania:

Jak je spełnisz gra będzie chodziła płynnie w wysokiej rozdzielczości. Jak widać RAM możesz dokupić ale nie musisz. Minimum żeby w to grać to 512MB. Dokupienie większej ilości pamięci w tym przypadku da nic lub prawie nic.

Kupić i tak kupię z tego co wiem to da sporo szybszy pc itd ; ] i będę mógł spokojnie windows 7 zainstalować i pewnie trochę fps podskoczy.

Jak chcesz, moim zdaniem inwestycja w platformę z pamięciami DDR2 to jest pakowanie kasy w błoto. Ja tam wolałbym odkładać kasę i poskładać już coś z pamięciami DDR3.

Jak pokazuje 960 MB to masz zintegrowaną grafikę na płycie głównej. Kup kartę graficzną do tego kompa i będzie zupełnie inaczej to działać. Druga sprawa jaki w ogóle masz zasilacz? Podaj moc, model i producenta.

Jesteś pewien, że masz pamięci typu DDR2 (a nie DDR)? Nie podałeś symbolu płyty głównej, więc wolę się upewnić, że jesteś pewien co do typu posiadanej pamięci RAM.