Pamięć ram umiejscowienie w którym banku pamięci

mam 2 kosci ram tzn https://www.x-kom.pl/p/309457-pamiec-ram-ddr4-hyperx-16gb-2x8gb-3200mhz-cl16-predator-black.html kupione rok temu i dokupiłem dwie podobno takie same i będę miał 32 giga ramu czy jest jakaś różnica w którym banku będzie kość skoro myślę ze będą to takie same kości a co jeśli te dwie będą produkowanie przez innego producenta w końcu dla kingstone nie produkuje tylko samsung

Zależy od tego do czego wsadzisz kości. Są płyty, zwłaszcza AMD, które mają kłopoty z obsługą większej ilości pamięci, szczególnie jeśli nie są parowane.

Generalnie lepiej byłoby sprzedać te co miałeś i kupić od razu komplet 4 identycznych, ale skoro już kupiłeś to kombinuj. Popsuć nic się nie popsuje. Co najwyżej będzie niestabilnie albo wolniej niż powinno.
Nie wiem choćby jak zadziała XMP przy różnych pamięciach.

Lepiej byłoby pewnie poukładać je parami zgodnie z instrukcją do dual channel w instrukcji płyty głównej.

niby 4 pamięci ram według opisu takie same a tu okazuje się czytając w aida 64 ze dwie wyprodukował Samsung a dwie hynix pracują na 3200 mhz a czy będzie ok to się okaże

Jeśli jeszcze tytułowe pytanie jest aktualne, to korzystając z AIDA64, zrób w tym programie testy związane z pamięcią i zmieniając ewentualnie moduły RAM w poszczególnych slotach, staraj się uzyskać (zanotuj!) największe wartości szybkościowe w tych testach.

Wepnij je parami 2+4 i 1+3 slot tak jak kupiłeś i nie zachodź bez potrzeby w głowę, chyba że coś nie będzie działało.