Pamięć ram, WiFi pod USB oraz karta dzwiękowa USB. Tanio

Witam!

Mam do sprzedania trzy rzeczy, które są mi już nie potrzebne, więc sprzedaje po promocyjnej cenie.

Na pierwszy ogień idzie pamięć RAM. Jest to pamięć DDR 512MB o taktowaniu 400MHz bądź 333MHz. Niestety nie mam jak sprawdzić dokładnie. Pamięć ram przesiedziała u mnie w biurku ponad pół roku a przed wyjęciem z komputera działała idealnie. Cena jaka mnie interesuje to 30zł.

Drugą rzeczą, którą chce sprzedać to WiFi pod USB marki KOZUMI model ten to K-1501UN. Sprzedaje WiFi wraz z płytą z sterownikami. Informacje na temat tego modelu możecie znaleść w internecie. U mnie działało bez zarzutów przez okres około 3 miesięcy. Cena za niego to tylko 20zł. Na allegro ten model stoi w granicach 45-50zł więc naprawde warto.

Ostatnia rzecz to karta dzwiękowa Vivanco USB 7.1 Audio Adapter. Jest to wersja, która posiada 3 wejścia. Dwa są to typowe wejścia jack 3,5mm na mikrofon oraz na słuchawki/głośniki. Posiada również wejście 2,5mm, które obsługuje słuchawki wraz z mikrofonem na jedno wejście. W zestawie dołączam słuchawki douszne, które były w zestawie. Przyznam szczeże, że ta karta według mnie daje naprawde bardzo ładny dzwięk, pomimo tego, że nie jest to jakaś warta 200zł. Na allegro kupiłem ją za 40zł. Cena za nią to tylko 10zł. Od strony wejścia USB posiadała zatyczke, którą odciąłem ze względu tego, że mnie denerwowała.

Wszystkie powyższe rzeczy są na sprzedaż. Wysyłam tylko i wyłącznie po wpłacie na konto. Do każdego przedmiotu należy doliczyć 10zł za przesyłke. Wysyłam listem priorytetowym a wysyłany sprzęt zabezpieczam folią bąbelkową. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kupna. Zdjęcia poszczególnych rzeczy moge wysłać na prośbe.

@ edit: Karta dzwiękowa została sprzedana.