Pamięć RAM!

Witam czy jest jakiś sposób bo mam 2 gb ramu i chce zęby mi pokazywał w systemie ze mam 4 czy jest taka możliwość zrobienia tego wiem ze idzie zmieniać nazwę procesora wiec może tego tez idzie??

Raczej nie, tylko pamięć wirtualna (RAM+swap). A po co Ci to?

Pewnie chce się pochwalić ilością ramu, którego nie ma… :stuck_out_tongue:

Co to tematu chyba nie da się, a w jaki sposób da się zmienić nazwę procesora?

bez sensu ! Szukaj rozwiązania dla 8 giga

To teraz pewnie zamiast Celerona masz Core i7 ?

W podpisie masz 4Gb pamięci niby :stuck_out_tongue:

Ostre :wink:

kotek7922 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Panowie - ależ jest sposób: dołożyć 2 GB …

Ale jak włoży 2 i to są 32b (lub Win 32b) to zobaczy 3.2 lub 3.7 - no chyba że włączy PAE.

Aaaaa -to już zależy od płyty głównej (obsługa funkcji: remap) i systemu. Win XP tak pokaże - ale już Vista czy 7 pokaże 4 GB 8)

No zależy chyba od maksymalne ilość RAMu jaką obsłuży płyta a PAE to nie wiem jak obsługuje Windows, pewnie jakiś sterowników trzeba, chyba że obsługa jest już w sterowniku płyty/procesora.

Dokup se ramu, a nie szuaksz jak zmienić nazwe, i tak jakiś porządny gość, sam wpadnie na to ze np. na xp pokaże ci 3gb ramu…