Pamięć wirtualna

witam

Mam 4 gb ram i windows viste.

Ostatnio grając w LoLa miałem niskie fps’y. Na youtube widziałem że zmiana pamięci wirtualnej pomaga, ja za bardzo nie wiedziałem co to jest ale zrobiłem jak na filmiku ale zmieniłem w cmd na 1500mb. Zresetowałem komputer i nie widziałem jakiejś poprawy, lecz komputer bardziej zamula. Podaje link do mojej aktualnej pamięci wirtualnej,

poprzednio zmieniałem w cmd komendom jakąś bc…

Teraz moje pytanie jak ustawić ją dobrze aby była poprawa? A jak się nie da to jak wrócić do poprzednich ustawień?

http://imageshack.us/f/404/nowyobrazmapybitowejhg.png/

Te manipulacje plikiem stronicowania na niskie FPS-y Ci nie pomogą! Masz 4 GB RAM i Vistę, to zostaw systemowi (jak jest na obrazku) zarządzanie plikiem stronicowania, jeśli jesteś graczem. Chcesz mieć większą wydajność gier, modernizuj sprzęt.

Jeśli jednak chcesz wrócić do poprzednich ustawień, odznacz tę kratkę u góry, zaznacz tylko dla partycji C"Rozmiar niestandardowy" i w oba okienka (Rozmiar początkowy i maksymalny) wpisz 1536. Zatwierdź OK i zrestartuj komputer. Następnie zdefragmentuj partycję C programem, np. Defraggler w opcji defragmentowania pełnego i podczas bootowania (celem scalenia pliku stronicowania). Niewykluczone, że nastąpi mała poprawa sprawności komputera.

czykita123 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.