Pamięć zadeklarowana

Witam, szukałem na forum tematu który pasowałby do mojego problemu ale nie znalazlem. Otóż: jakieś 2 tygodnie temu robiłem format (zmieniałem przy okazji płyte glowną, ram i kartę graficzną) i od tego czasu mam problem bo raz na kilka dni przy po starcie systemu coś zjada mi całą pamięć zadeklarowaną (maks to 2520328), dysk pracuje na takich obrotach, zę praktycznie jakakolwiek czynność na komputerze zajmuje z 5 minut. Wszystko mija po dobrych kilunastu minutach lub po resecie komputera. Najpierw myślałem, ze to jakiś wirus ale po ponownym formacie na początku tygodnia jest to samo, później myślałem, ze to Diskeeper ktorego używam do defragmentacji ale po wyłączeniu jego procesów podczas takiej zamuły nic sie nie zmienia. W menadżerze zadań w zakładce procesy pokazuje, ze najwiecej ramu zjadane przez aplikacje to ~100 ale w wydajności już pokazuje, że wszystko jest zjadane. Arcavir nie pokazuje żadnych ukrytych procesów. Mam Windows XP SP3, w komputerze siedzi 1GB RAMu. Jestem ciekaw co moze byc tego powodem bo to strasznie uciążliwe jest.

EDIT: Zużycie procesora w czasie takiej przymuły nie przekrasza 10%.

zintegrowana grafa ???

Nie. GeForce 7900GS.

Dodam, że przedtem miałem ten sam system i nic się nie działo podobnego.

Podaj model i nazwę producenta zasilacza, oraz napięcia (najlepiej odczytaj je za pomocą tego programu)

W której sekcji w Evereście się to sprawdza?

komputer :arrow: czujnik

No to ja nic tam niestety nie mam

pobierz wersje testową everest ultimate (jest na vortalu) i tam sprawdź