Pamięć

Siemka All.Mam kompa AMD Athlon 2000 ,GF FX 5200,256 ddr. I ja kgram Np w most wanted to mi czasami wyskakuje error,za mało pamięci wirtualnej, też jak grałem w BF 2 to tez tak miałem.Wiec czy jakbym dorzucił z 512 ddr kingstone to nie ciełoby sie ??

na pewno lepiej by chodziło :slight_smile: a co do pamięci wirtualnej to nie wiem poczekaj na specjalistów

Jagbyś dorzucił 512MB RAMu to dalej się będzie cieło…

Lepiej zainwestuj w karte graficzną bo nie jest najwyższych lotów :lol:

no widzisz kolego ja sie pytam o ram a nie o karte a pozatym to karta to narazie mi wystarcza.Mój brat ma gf 4 cos… ake ma 328 ramu i w nfs mu chodzi dobrze

a na jakich detalach? :twisted:

niewiem ale grafike ma good,ale wróćmy do mojego pytania.Niech ktoś kto sie zna też coś dorzuci na temat tego ramu

Daj screena jakiego typu jest komunikat bo tak to można sobie pogdybać tylko :o Ale jak coś o pamięci wirtualnej to sprawdź ile masz przeznaczonego na nią miejsca na dysku ??

Co do zakupu ram-u to napewno Ci się przyda !!

Ale najważniejsza jest Twoja grafika :frowning: Ustaw sobie parametry gry na tak między medium a low i na słabej rozdzielczości nie powinno Ci się ciąć nawet na takim kompie jaki masz w tej chwili. Jeżeli nie grasz dużo i nie masz nadmiaru kasy to nie kupuj grafiki bo tylko do nowszych gier Ci się przyda ( a na coś porządnego to mniej jak 350 zł nie wydasz. Oczywiście znawcy powiedzą “kup radka 9550 za 200zł i podkręć” - ale nie każdy radek się da podkęcić)

PS: ten GeForce FX5200 to masz 128Mb 128b ???

tak 128 mb.Bo procek to chyba może być jak do gier ??

To oczywiste, że jak dorzucisz więcej RAMu to gry będą Ci lepiej chodzić. Powinien też zniknąć komunikat o problemach z pamięcią wirtualną :slight_smile: Nie musisz dokupywać aż 512, drugie 256 powinno wystarczyć.