Pamięć

(Iliadin) #1

Siemka All.Mam kompa AMD Athlon 2000 ,GF FX 5200,256 ddr. I ja kgram Np w most wanted to mi czasami wyskakuje error,za mało pamięci wirtualnej, też jak grałem w BF 2 to tez tak miałem.Wiec czy jakbym dorzucił z 512 ddr kingstone to nie ciełoby sie ??

(Igorenek) #2

na pewno lepiej by chodziło :slight_smile: a co do pamięci wirtualnej to nie wiem poczekaj na specjalistów

(Kretmen) #3

Jagbyś dorzucił 512MB RAMu to dalej się będzie cieło…

Lepiej zainwestuj w karte graficzną bo nie jest najwyższych lotów :lol:

(Iliadin) #4

no widzisz kolego ja sie pytam o ram a nie o karte a pozatym to karta to narazie mi wystarcza.Mój brat ma gf 4 cos… ake ma 328 ramu i w nfs mu chodzi dobrze

(Igorenek) #5

a na jakich detalach? :twisted:

(Iliadin) #6

niewiem ale grafike ma good,ale wróćmy do mojego pytania.Niech ktoś kto sie zna też coś dorzuci na temat tego ramu

(Iwirus) #7

Daj screena jakiego typu jest komunikat bo tak to można sobie pogdybać tylko :o Ale jak coś o pamięci wirtualnej to sprawdź ile masz przeznaczonego na nią miejsca na dysku ??

Co do zakupu ram-u to napewno Ci się przyda !!

Ale najważniejsza jest Twoja grafika :frowning: Ustaw sobie parametry gry na tak między medium a low i na słabej rozdzielczości nie powinno Ci się ciąć nawet na takim kompie jaki masz w tej chwili. Jeżeli nie grasz dużo i nie masz nadmiaru kasy to nie kupuj grafiki bo tylko do nowszych gier Ci się przyda ( a na coś porządnego to mniej jak 350 zł nie wydasz. Oczywiście znawcy powiedzą “kup radka 9550 za 200zł i podkręć” - ale nie każdy radek się da podkęcić)

PS: ten GeForce FX5200 to masz 128Mb 128b ???

(Iliadin) #8

tak 128 mb.Bo procek to chyba może być jak do gier ??

(Dagisa1) #9

To oczywiste, że jak dorzucisz więcej RAMu to gry będą Ci lepiej chodzić. Powinien też zniknąć komunikat o problemach z pamięcią wirtualną :slight_smile: Nie musisz dokupywać aż 512, drugie 256 powinno wystarczyć.