Pamięci DDR


(Mister Wojtek) #1

Witam!

Czy na tej płycie głównej: 'Asrock k7vt2' zadziałają te pamięci: http://www.arest.pl/index.php?inc=produ ... &grupa=433 ?? chciałem właśnie kupić takie dwie.. :slight_smile: jeśli nie zadziałają... to jakie polecacie zeby było ok??

a oto specyfikacja mojej płyty głównej ze strony Asrock'a: http://www.asrock.com/product/product_k7vt2.htm

Pozdrawiam 8)


(system) #2

Powinny zadzialac tylko nie potrzebnie kupujesz je to pracy w trybie dual chanell(chyba ze przydadza sie na przyszlosc w przypadku wymiany plyty ) wystarcza zwykle a pracowac i tak beda na 266(PC2100)

wystarcza takie http://www.arest.pl/index.php?inc=produ ... 74&katid=3


(Mister Wojtek) #3

Dzięki za info Husar :smiley: mysle o ich kupnie ponieważ nie są az takie drogie.. i mają CL2,5 i radiatorki.. i są właśnie takie przyszlosciowe jakbym zmieniał płytę główną.. :mrgreen: natomiast są tez troche tansze Kingstony ale juz CL3 i bez radiatorków..

a jeszcze takie pytanie... sklep udziela gwarancji na ileś tam miesięcy natomiast ja słyszałem ze Kingstony i GEIL'y mają gwarancje wieczystą od producenta... jak zapytalem o to w sklepie to gość sie zdziwił i powiedział ze nie ma czegos takiego jak gwarancja wieczysta.. :? jak to w końcu jest??

jeśli istnieje coś takiego jak gwarancja wieczysta u producenta to w jaki sposób później u producenta reklamować takie pamięci?? :slight_smile:


(system) #4

sa takie z Gw

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=D ... B+PC400+KM


(Mister Wojtek) #5

OK, dzięki 8) odezwe sie jeszcze pozniej.. bo musze teraz wyjść.. 8)


(system) #6

z ta gwarancja wieczysta jest roznie zalezy ona takze od jakiego producenta o warunki trzeba sie pytac sprzedawcy


(Mister Wojtek) #7

a czy takie pamięci dual channel mogą pracować samodzielnie, pojedyńczo..? jesli nie to kupie takie zwykłe.. odpukać... w razie awarii jednej zostanie jeszcze druga :wink: a może odrazu kupić jedną kość 1GB..? jak radzicie? :smiley:


(Canaletto) #8

Taniej wychodzi dwie po 512 MB niż jedna 1 GB :wink:


(system) #9

moga dzialac same tylko wtedy nie ma duala i aby byl dual trzeba je tez umiescic w odpwiewdnich bankach