Pamięci - jakie polecacie

Witam,

przymierzam się do zakupy nowych pamięci do mojego kompa.

Obecnie pracuje na Twinmosach 2x 256 DDR dual channel 400.

Chce zmienić na 2x512 DDR-2 533 (bo takie obsługuje maksymalnie płyta).

Zastanawiam się nad:

Corsair Value Select DDR2 2x512 MB 533MHz

i

GOODRAM DDR2 Dual 2x512MB PC533

i

Kingston DDR2 2x512MB/533Mhz CL4.0

w który moduł polecacie zainwestować(wiem ze to nic specjalnego,ale muszę zmienić a fundusze są jakie są :slight_smile: )

dzięki za rady!

Kingston z tej trojki, a tak ode mnie to polecam Geil.

Miales Twinmosy, pewnie Cie nie zawiodly, mozesz sprobowac Twinmosy Twistery, mialem je przez pewien czas, nie zle sie spisywaly i nie drogo mnie kosztowaly.

BTW lepiej kupic 1x1 GB, bardziej przyszlosciowo i powinno wyjsc taniej :wink:

Witam!

Jaka to płyta? Obsługuje DDR i DDR2? Teraz masz DDR, a chcesz kupić DDR2 więc płyta musi być odpowiednia.

Z tych, co podałeś to ja bym stawiał na GoodRamy.

A DdR2 nie są kompatybilne w dół jak np DDR?

Z tych Goodramy.

tak płyta:

Gigabyte GA-8I915P Duo

obsługuje i DDR i DDR-2 (wszystko w dualu)

dual wydajnościowo też lepiej wypada,więc raczej w dwóch niż w jednej kości.

jak cos to procek PIV 3,0, grafa Gigabyte GF 6600 no i ram 2x 256 twinmos (daul)

Z tej trójki wybieram te Kingstony. Ja jak kupuję pamięci to tylko Kingstony ale inni mają też inne zdanie na temat Kingstonów.

nie wiem czy wiecie ale tanie kingstony - geile są produkowane na tych samych układach co good ram … wię po co przepłacać ?

pozatym good ramy są bardzo dobrej jakości (wiem bo mam )

i maja taka samą wydajność jak inne bardziej firmowe pamiątki w tej klasie cenowej

Wspieraj polskie - GoodRam-y robią w Łaziskach :slight_smile: , znajomy ma DDR II 667 od pół roku i sobie chwali. Ja mam Kingstony (te z niższej półki cenowej) DDR 400 od prawie 3 lat i zero problemów. W sumie z tej trójki to bym się kierował ceną :slight_smile: .

A ja mam pamięci ELIXIR firmy Nanya Tech. Też jestem zadowolony. nie są drogie, a dobre.

GOODRAMY :slight_smile: sam na nich jechałem przez pewien czas i byłem zadowolony

z Goodram-mi nie miałem do czynienia ale wszyscy którzy je mają chwalą je sobie.Z kingston-ami miałem do czynienia i powiem krótko :

zarąbiste pamięci :smiley: