Panda Antywirus 2007- problem z zasobnością pamięci


(Kuba Kolodziejczyk) #1

Witam jestem nowy na forum, kupiłem 2 tygodnie temu Panda Antivirus+Firewall 2007 i po zainstalowaniu zabiera mi w porywach 350mb ram!! Da sie coś z tym zrobić, tylko nie piszcie mi zebym kupił coś innego bo nie kupie ,przecież własnie wydałem kase na Pande :evil:


(D@widoS) #2

W PCformat i komputer świat publikują kilku miesiączne wersje :stuck_out_tongue:

Niepamietam ile mi zabierało ramu ale wiem ze ponad 100 bo jak miałem uruchomiana pande z wwszytkimi zabezpieczeniami to mi nawet gry nieszło uruchomić :frowning: bo komp bardzo stary.

Ja obecnie mam Ubuntu 6.10 i niepotrzebuje antyviara :wink:


(Kuba Kolodziejczyk) #3

ok fajnie ale dalej nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie...


(Tomekvip22) #4

Panda należy do zasobożernych antywirusów i na to nikt to Ci nie poradzi. Możesz odzyskać kilka megabajtów z Windowsa robiąc optymalizacje systemu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580. Albo dokupić pamięci Ram.

Mam ale wolę darmowego AntiVira który mi pobiera 10 mb ramu i w testach wypada lepiej od Pandy


(pysiu) #5

oj kolego masz problem masz tam w pandzie takie coś jak list do pomocy podaj numer Klienta i opisz problem a odpowiedzą ci i z pewnościa tak jak mi podadzą odpowiednie łaty :slight_smile: po to masz pomoc 8)


(Lost World) #6

Nie zabijaj.Nie wieże by AntiVira , miał większą bazę niż Panda.

Za bezpieczeństwo się płaci :slight_smile:


(Tomekvip22) #7

To sobie zobacz tu http://www.virus.gr/english/fullxml/def ... =82&mnu=82


(Kuba Kolodziejczyk) #8

czyli mam sformułować e-maila ze panda zabiera mi 350mb ram i czy moga cos z tym zrobić??. mowicie ze maja jakies łaty? bo na wymaganiach minimalnych wystarcza 256mb ram a z tej 1 kosci 100mb zabiera system więc 150 zostaje na Pande. Nieporozumienie ?!?!?!


(pysiu) #9

zrób tak jak radzi pomoc opisując swój problem


(Kuba Kolodziejczyk) #10

Wielkie THX za pomoc wszystkim w tym temacie widac że znacie sie na rzeczy - wysłałem do nich e-maila czekam na odpowiedź


(boczi) #11

Kubinho proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień


(Bobofrut135) #12

Kupiles najbardziej mulaca pande ,platinium juz mniej muli,jedynie co mozesz zrobic to wylaczyc niektore funkcje np;zapore ktora jest niewiele lepsz niz systemowa. Na drugi raz sprawdz najpierw triala.