Panda Antywirus 2007- problem z zasobnością pamięci

Witam jestem nowy na forum, kupiłem 2 tygodnie temu Panda Antivirus+Firewall 2007 i po zainstalowaniu zabiera mi w porywach 350mb ram!! Da sie coś z tym zrobić, tylko nie piszcie mi zebym kupił coś innego bo nie kupie ,przecież własnie wydałem kase na Pande :evil:

W PCformat i komputer świat publikują kilku miesiączne wersje :stuck_out_tongue:

Niepamietam ile mi zabierało ramu ale wiem ze ponad 100 bo jak miałem uruchomiana pande z wwszytkimi zabezpieczeniami to mi nawet gry nieszło uruchomić :frowning: bo komp bardzo stary.

Ja obecnie mam Ubuntu 6.10 i niepotrzebuje antyviara :wink:

ok fajnie ale dalej nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie…

Panda należy do zasobożernych antywirusów i na to nikt to Ci nie poradzi. Możesz odzyskać kilka megabajtów z Windowsa robiąc optymalizacje systemu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580. Albo dokupić pamięci Ram.

Mam ale wolę darmowego AntiVira który mi pobiera 10 mb ramu i w testach wypada lepiej od Pandy

oj kolego masz problem masz tam w pandzie takie coś jak list do pomocy podaj numer Klienta i opisz problem a odpowiedzą ci i z pewnościa tak jak mi podadzą odpowiednie łaty :slight_smile: po to masz pomoc 8)

Nie zabijaj.Nie wieże by AntiVira , miał większą bazę niż Panda.

Za bezpieczeństwo się płaci :slight_smile:

To sobie zobacz tu http://www.virus.gr/english/fullxml/def … =82&mnu=82

czyli mam sformułować e-maila ze panda zabiera mi 350mb ram i czy moga cos z tym zrobić??. mowicie ze maja jakies łaty? bo na wymaganiach minimalnych wystarcza 256mb ram a z tej 1 kosci 100mb zabiera system więc 150 zostaje na Pande. Nieporozumienie ?!?!?!

zrób tak jak radzi pomoc opisując swój problem

Wielkie THX za pomoc wszystkim w tym temacie widac że znacie sie na rzeczy - wysłałem do nich e-maila czekam na odpowiedź

Kubinho proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

Kupiles najbardziej mulaca pande ,platinium juz mniej muli,jedynie co mozesz zrobic to wylaczyc niektore funkcje np;zapore ktora jest niewiele lepsz niz systemowa. Na drugi raz sprawdz najpierw triala.