Panda Cloud PRO czy Immunet Protect free i CIS

Często się wypowiadam na temat AV a sam mam zagwozdkę :wink: Co wybrać do CIS-a Imunnet Protect ( wersja free) czy Pande cloud w wersji pro ( promocja na rok) Proszę o odpowiedzi z uzasadnieniem. Ja osobiście myślę że panda będzie lepsza , ale chętnie posłucham waszego zdania

nic ,po co co kolejny antivirus???nie robi sie takich rzeczy jak instalacja 2 antivirusów

Ja bym postawił na Pandę Cloud Pro ,z tego względu że od pierwszych wersji beta używam tego antywirusa w wersji free i śmiało mogę go polecać (nie czuję potrzeby wkupywania Pro :slight_smile: ),nie zapeszać ale w systemie jest czyściutko ,dobra wykrywalność ,testowane na paru tysiącach próbek ,jestem z tego programu bardzo zadowolony ,jest super lekki i łatwy w obsłudze.Do tego możesz doinstalować darmowy Malware Defender + przeskanować raz na jakiś czas MalwareBytes w wersji free ,co potrzeba wrzucić z prawego myszki na VirusTotal VirusTotal Uploader i możesz być w miarę spokojny :slight_smile:

Lukash jakbyć chciał pande pro to łap :wink:

http://programyzadarmo.net.pl/2010/10/2 … -za-darmo/

do kosti1

Tych programów można ( a nawet jestt zalecane) używać z innymi nie kolidują, bo działają w chmurze :wink:

Na Pande jest promocja więc grzech by było nie spróbować :smiley: . Immunet Protect- oglądałem jakieś testy z nim i nie wypadał tam rewelacyjnie. Więc ja bym postawił na Pande.

BoN!3k , masz u mnie flaszkę :slight_smile:

:wink: nie ma za co ;p

Hehe poszło i jest Pro ,super BoN!3k , jeszcze raz dzięki ,jest za co :wink:

a tak na marginesie :wink: bardzo się różni w tym wypadku Pro od wersji free ?

Masz analizę behawioralną szczepienie napędów usb i się okaże co jeszcze .

http://www.cloudantivirus.com/pl/pobier … wirus/free

Mogli byście napisać jak się sprawuje, może też bym się skusił. Mam Avasta free :smiley: .

Sprawuję się dobrze ,weź wywal tego Avasta :slight_smile:

możesz mieć oba chyba że wolisz wydajność to pande możesz śmiało zainsalować

Dzięki :smiley: także skorzystam

Ja też skorzystałem.

Dzięki =D>

Immunet bez CIS > Panda Pro

Immunet z CIS < Panda Pro

wywal CIS, nie jest on potrzebny