Panda Global Protection 2009 i problem z firewall

Zakupilem ostatnio Pande 2009 i na jednym z komputerow pojawil sie problem z firewall. Wszystkie funkcje dzialaja tylko Firewall nie chce sie aktywowac. W statusie jest zeby rozwiazac problem “uruchom ponownie komputer, aby aktywować firewalla.” Jednak zrestartowanie komputera nic nie daje. Na drugim PC jest wszystko ok.

Z gory dzieki za pomoc.

pzdr.

Najważniejsze jest to czy przy zakupie była informacja na ile komputerów jest licencja.

Jeśli nie było takiej info to znaczy że jest tylko na jeden. Napisz coś więcej bo na podstawie twoich informacji

[skąpych] mogę się mylić.

Jest licencja na 3 PC. Aktywacja samej Pandy przebiegla bez problemow.

Okno wyglada tak:

http://i41.tinypic.com/2v275gn.jpg

z czego kontrole www sam wylaczylem.

Reinstaluj tą Pande jak będzie ok to po temacie,jak nie,to trzeba pokombinować,usuń ją dokładnie,np. przy użyciu Tego programu w trybie zaawansowanym.

Juz to robilem jednak dalej problem wystepuje.

Źle ze kupiles Panda 2009 ;/ Kiedys mialem ktoras wersje Pandy, i co 1 minuty komp mi sie resetowal. Z 5 dni potrwalo, az sie szczailem ze to wina Pandy, a bylem odciety od neta :frowning:

Oprocz tego firewalla nie mam problemow. Na drugim kompie jest ok, a noi wczesniej mialem inna wersje pandy 2008 i bylo tez ok. Przed instalacja 2009 dokladnie usunalem 2008.

Kubus91 Z kontaktuj się z pomocą techniczną oni ci powinni pomóc

Pozostaje tylko wyłączyć zaporę Windows, wyłączyć Pandę ,zrestartować komputer i włączyć Pandę.

Musi działać.Z drugiej strony jedna zapora w systemie wystarczy, a systemowa jest lepsza od Pandy.

Jeśli wszystko inne działa proponuję się tym nie przejmować, i włączyć z powrotem ochronę WWW