Panda Internet Security 2009-opinie

probowalem uzywac gdaty ale wykrywa cos co nie jest wirusem duzo rzeczy mi tak wykrywalo to sie wkurzylem i wywalilem go teraz uzywam arcavir 2008 mam 6 miesiecy licencji za 8,50 :smiley:

G DATA jest w czołówce, ale nie najlepszy… najlepszy to chyba Kaspersky 7

To dla tych którzy mają jakieś wątpliwości.

:arrow: http://www.kaspersky.com/news?id=207575587

Ekchmmmmmm a co ComboFix czy Hijack do pakietów ochronnych ??

Są to tylko narzędzia pomocne w usuwaniu szkodliwego oprogramowania .

Najlepsza droga do położenia systemu :stuck_out_tongue:

Odnośnie PANDY nigdy nie miałem zaufania do ich produktów. U klientki NORTON AV wykrył po Pandzie ponad 100 zagrożeń. Od tego czasu tratuję oprogramowanie AV PANDY jak zabawkę dla grzecznych dzieci.

Bo Panda była dobra ale 4-5 lat wstecz :wink:

mam pytanko,czy wy wszyscy co tak “najeżdżacie” :slight_smile: na pandę to mieliście choć na jakiś czas zainstalowaną wersję 2008 lub wersję testową 2009?chodzi o Panda Internet Security,czy tylko tak piszecie bo mieliście jakieś tam przykre zdarzenia z przed lat?

przykre doswiadczenia

Troszkę spowalnia prace komputera ale jeśli ktoś ma lepszy sprzęt to tego nie odczuje.To raczej pakiet dla mniej wymagających użytkowników :slight_smile: osobiście z tego typu oprogramowania polecam kis w przedostatniej finalnej wersji bodajże siódmej

Moi znajomi mają wersje 2008, zeskanowałem ich kompa kasprem online i wykrył 8 różnych wirusów, panda potrafi też mocno zamulić kompa, więc ją odradzam :wink:

Panda mi muliła kompa i jej nie zainstaluje :frowning: