Panda Internet Security 2009-opinie

co powiecie na temat najnowszego pakietu tej pandy?

proszę tylko o nie pisanie “ja wole ten albo tamten antywirus bo to badziewie itp”

Nie wiem co można o niej na razie powiedzieć, gdyż jest w testach beta.

A wiadomo jak to jest z wersją beta :smiley:

Pozdrawiam

Ja uważam że PANDA nie jest takim super antywirusem bo ma(MIAŁ) wiele wad.

W sumie nie wiem jak jest z tą wersją bo jeszcze jej nie sprawdzałem ale w poprzednich

były jednak “dziury”.

Jakie? Np takie że poprzez PANDĘ można było “wchodzić” na komputery innych :stuck_out_tongue:

Ale w ostatecznej ocenie od 1 do 10 dał bym temu programowi 7.

Polecam KASPERSKIEGO

Panda = mulenie kompa i wirusy. Nie polecam.

P.S. Wersje trial nie istnieją ?

co do tej pandy mam wersję testową i narazie się sprawuje bo jak skanowałem kasperskim to rzekomo nic nie wykrył no a panda na szczęście też nic! a komp chodzi u mnie niemal 24 h na dobe no i wiadomo internet! a co do mulenia to stanowczo mniej! bo miałem 2008 i jest różnica.

ale wersje beta czy tzw.testowe istnieją, a internałci właśnie je testują! to tyle…

czy ktoś ma tą wersję pandy?

kompletny zamulacz,nie polecam,bardziej zabawka niż program antywirusowy :slight_smile:

ja kiedys mialem pande jak ja przeskanowalem innym antywirusem to okazalo sie ze miala wirusa,przez pande kiedys mi internet siadl od tego czasu juz jej nie instaluje

Popieram :slight_smile:

Nie wiesz, że antyvirusy fałszywie wykrywają w sobie nawzajem wirusy ?

Daniel241190x , mi też Panda zblokowała połączenie z netem.

Ja również jej nie polecam, gdyż zamula kompa :slight_smile:

hmmm…trochę to dziwne,bo jak narazie nie mam żadnego wirusa a co do mulenia to jakoś nie widzę aby coś muliło.mam 1GB ram i jakoś sprawnie wszystko chodzi…no i jeszcze ani razu mi nie zablokowała dostępu do internetu.

To po co zakładasz temat o tym av, skoro Ci się podoba ? Jeśli Ci odpowiada to go zainstaluj i po sprawie. Każdy będzie zachwalał tego którego ma :wink:

zakładam po to aby zobaczyć opinie innych!teraz już znam…

Wie ktoś jak w Panda Internet Security zablokować konkretny adres IP? Stawiam serwer i mój kumpel psuje nam zabawę. Znam adres jego sieci i jego adres IP i chciałbym mu zablokować dostęp.

Mi kiedyś NAV 2004 znalazł po Pandzie Platinum 7 21 wirusów. To było dawno ale w kierunku przepuszczania wirusów przez Pandę raczej nie wiele się poprawiło.

Nigdy Pandę ;D Weź coś, co naprawdę wykrywa i usuwa wszystkie wirusy, np. F-Secure Internet Security 2009, bądź Kaspersky Internet Security 2009, ale najlepszy chyba jest Kaspersky Internet Security 8.

P.S. Pamiętaj, że żaden pakiet nie jest doskonły i nigdy nie będzie… Dlatego do każdego pakietu miej zawsze ComboFix / HJT lub cos takiego i skanuj regularnie (do skanowania regularnego polecam HJT, ponieważ na stronie domowej ma ‘Log checker’, który sprawdza Twój log i nie musisz zwracać się z nim na forum ;))

oki dzięki.rozumiem wszystko.w takim razie chyba się przerzucę na inny!

Obecnie G DATA lub jeżeli chcesz trochę lżejszego AV to KIS, ale polecam G DATA większa skuteczność :wink:

tu bym się kłócił :stuck_out_tongue: