Panda Internet Security 2012 - gdzie jest tryb piaskownicy?

Witam serdecznie, gdzie w Panda Internet Security 2012 jest tryb piaskownicy (Sandbox). Szukam i nie mogę znaleźć, czy jest taki tryb piaskownicy w niej, że sam możesz wybrać program, który chcesz w niej uruchomić?

w pandzie nie ma piaskownicy jest tylko wirtualizacja przeglądarki realizowana przez virtualbox ze specjalnie przygotowaną dystrybucją Linuxa

Nie ma ale za to doskonale wykrywa i analizuje wszelkie procesy. W razie czego je blokuje.

Aha ok, a mam taki problem, proszę o pomoc. Zainstalowałem przeglądarkę Pandy na Virtual Boxie, uruchomiła się i działa. Po chwili Panda poinformowała, że przeprowadziła aktualizację i wymagany jest restart komputera. Wyłączyłem Virtual Boxa i zrestartowałem system, po ponownym uruchomieniu gdy włączam Panda Safe Browser to pojawia się komunikat: FATAL: Could not read from the boot medium! System halted.

Ja też mam Pandę ale nie mam z nią żadnych problemów jak na razie i mam nadzieję że nigdy nie będę miał. Najlepiej kupić legalną wersję a nie ściągać z neta jakieś podróbki z niepewnego źródła.