Panda platinum internet security 2006

(Djmario2) #1

Obecnie mam na kompie nod32 i zone alarm pro ,czy dobrze zrobie zmieniajac te programy na wyzej wymieniona pande?

Moj komp athlon 2600,512 ram

(Yogi Fazzi) #2

temat wałkowany wielokrotnie, ale skoro już pytasz to ja na Twoim miejscu pozostałbym przy tym co masz teraz

(El Presidento) #3

Jak kupiłęs Nod32 to po co kupować coś co ci zamuli kompa i ma srednią skuteczność.

Oj coś za duzo pieniędzy masz :wink:

(Djmario2) #4

hmmm może :mrgreen:

chciałem poprostu uzyskac porady od uzytkownikow pandy a nod32

(Yogi Fazzi) #5

Nod32 to bardzo dobry antywirus i ZoneAlarm Pro to z kolei bardzo dobry firewall, nic nie zmieniaj i nie kombinuj

(Djmario2) #6

Ok jak tak mowisz

(Piecu92) #7

miałem kiedyś pande.Zamulała kompa.Xp uruchamiał się chyba z 5 minut !!

(Sam Fisher) #8

radzę pozostać przy nod32

przez pandę (a później przez f-secure IS 2006) musiałem raz reinstalować system bo coś namieszała

zgadzam się z wypowiedzią michael-1992 mimo że mam dobrego kompa zamuła wtedy była dokładna a system się długo uruchamiał

(As80) #9

W większości wypadków winę "zamulenia" ponosi błędna lub niepełna deinstalacja poprzednich programów szczególnie antywirusowych.

Mocno integrują się z systemem i dla tego patrafią dużo namieszać...

Co do skuteczności Noda32 - pozostawia ona wiele do życzenia

jeżeli chodzi o ZoneAlarm Pro to dobry wybór,

ale z omawianych 3 wybieram Pande PIS-a 2006 :mrgreen:

:idea:

(fiesta) #10

Podaj przykład jakie życzenia, bo jak na razie jesteś gołosłowny. To że ma małą ilość sygnatur wirusów w swojej bazie doskonale załatwia heurystyka i odpowiednia konfiguracja programu.

Jak nie potrafisz go skonfigurować, to nie wypisuj takich ...................... 8)