Panda Titanium 2005 - problem


(Egonsen) #1

A więc zainstalowałem Pandę ( z ostatniego Komp. Św.- Niezbędnik) , wszystko przebiega prawidłowo do momentu ściągnięcia aktualizacji , po tym nie mogę wejść na żadną stronę w internecie ( tak jakby Panda blokowała internet - mam neostradę , połączenie jest aktywne) , oczywiście nie mogę nawet zarejestrować jej online . Po odinstalowaniu Pandy internet działa bez problemu ( kilka razy powtarzałem instalację i nic nie pomaga) . Jakieś rady co robić


(Uzi) #2

Zainstaluj sobie inny program rozmawiałem z kilkoma osobami też włacznie ze mna mieli ten sam problem,a znasz moze kogos u kogo ten program działa bez problem?A może ktoś wie na czym polega ten problem ? :cry:

:stuck_out_tongue:


(123448) #3

może przeżuć się na jakiś alternatywny program tyle że darmowy http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=30 np. avast (wg. mnie lepszy niż komercyjna panda) http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=533&t=30 (nie zawsze drogie jest lepsze niż bezpłatne)


(Egonsen) #4

ale przesiadka na inny program nie rozwiązuje problemu z Pandą i jej blokowania internetu


(Disti) #5

Wystarczy wyłaczyć firewalla...zwyczajnie odchaczyć a połączenie z netem zostanie nawiązane ponownie. Panda przejdzie w stan zabezpieczenia... średni. To jest wystarczające aby chronić komputer gdyż wszystkie inne opcje mamy zaznaczone. Skanujemy cały system przynajmniej raz w tygodniu.

Ciągle zalecam Pandę gdyż miałam różne programy antywirusowe i żaden z nich nie był tak dobry jak Panda. Inne informowały że nie ma wirusów, a Panda znalazła od razu 14-cie. W dodatku wykrywa innych "gości".


(Egonsen) #6

zainstalowałem Avasta HE 4,5 ( po dogłębnym skanie znalazł kilka badziewi typu korgo , kuang2 ,trojan-gen itp. czego wczesniej nie widziała poprzednia wersja Pandy ) więc na razie niech tak zostanie

nic nie pomogło , czy z wyłączonym lub włączonym firewallem dalej blokada internetu przez Pandę Titanium Antivirus 2005


(Musg) #7

jasne :stuck_out_tongue:


(Egonsen) #8

jak wcześniej napisałem

tak zrobiłem


(Edgarmks) #9

Wyłącz Firewalla i powinno byc po problemie