Panda Titanium Antivirus 2004

Czy ktos uzywa tego antyvira, co o nim sadzicie, czy warto kupowac ??

ja używam jest całkiem niezły ale powinienieś pomyślec czy nie kupić pandy platinum 7 (posiada firewalla)

A jak z praca systemu, mocno go spowalnia ??

Czy ktos uzywa tego antyvira, co o nim sadzicie, czy warto kupywac??

ja używam go i jest naprawde dobra Panda Platinium 7.0 zapraszam do dłuższej lektóry: http://www.pspolska.pl

własnie że nie spowalnia zbyt mocno! !!

Athlon 1600+ 512 DDR

jeśli program spełnia twoje potrzeby to na takim kompie będzie ci śmigał

Reasumujac bardziej polecasz Pande Platinium 7.0 ?

Lepsza jest wersja Titanum niż Platinum.

Platinum jest strasznie zagmatwana .

No to juz nie wiem, ktora wybrac. :frowning:

Ja wczesnie tzn. przez miesiąc korzystałem z Titanium ale z przyczyn nie zależnych odemnie musiałem zmieni na Platinum i bardzo tego rzałuje.

Titanium jak był wirus w mailu to ofrazu go wykrywał , a Platinum nie wszystkie wybrywa w maila . Jak mu się zapisze i podda skanowaniu to tak .

Ja polecam Titanium.

Ale naprawde potem nie spowalnia kompa bo tego poprostu nienawidze !!

Tak jak mówię Titanium jest najlepszym antywirusem jakiego spotkałem.

Platinum nie jest wile gorszy , ale troche tak.

Nie lubię jak ktoś mówi coś o Nortonie , że taki świetny bo to tragiczny bubel i dziadostwo.

OK mam juz Pande Titanium Antivirus 2004 i jest spoko !!

POLECAM

zgadzam się ale u mnie lepiej wykrywa PLATINUM

Witam! Czy mogą istnieć obok siebie Avast i Panda Antivirus 7.0 Platinum?

Jasne, ze moga!

Tylko po co…??

Zainstalowane 2 antywiry robią tylko z czasem mnóstwo problemów.

Chodzi mi o zaczynajace sie “cuda” z Windowsem.

Bazy wirusów mogą się pomieszać i zdrowe pliki kasować lub zwalczać się nawzajem :frowning:

Ja mam nortona zainstalowanego ale raz w miesiącu kożystam z skanera online MKS_RIP :stuck_out_tongue:

a moze tak NOD32 ?? Mam go od niedawna i chwale go sobie:) Wykryl kilka infekcji przy ktorych avast nawet nie piernal. Dobry takze BitDefender. co do Pandy to uzywalem i jak juz to polecalbym Platinum. Mimo wszystko wyglada “masywniej”. ALe jak juz wybrales Titanium no zycze tobie i Pandzie jak najmniej kontaktow z wirusami.