Panda Titanium Antivirus 2005

(Polko P L) #1

Co sądzicie o tym programie ? Wartko go instalować (mam go z niezbędzinka 1/2005 przez 90 dni od rejestracji można kozystać z aktualizacji i wszsytkich innych usług ) Kożystam z Avasta i Kerio personal firewall warto się prześiąśń chociażby na te 90 dni, nie muli aż tak bardzo kompa ??

(Maartin 14) #2

Panad jest super !!

(Polko P L) #3

a avasta musze wywalić? po chyba 2 antyviry .......

(boczi) #4

Najlepiej tak.

I pamiętaj jeszcze, że najnowsza Panda ma wbudowanego firewalla i może się gryźć z Kerio.

(Pzontek) #5
  1. Pomojając fałszywe alarmy którymi panda też dominuje

2. Możesz spróbować chociaż ja mam zle doswiadczenia z nią

3. Firewall to prowizorka

4. Nawet tak bardzo nie muli

5. Jest lepszy od Avasta

6.Dobrze kombinujesz nie mozna miec dwóch aktywnych antyvirów i firewalli

(lazikar) #6

Ale czy przy instalacji nie ma przypadkiem możliwości nie instalowania firewalla???

(boczi) #7

Jeśli tak jest - to zmienia stan rzeczy - nie miałem styczności z tym programem. :smiley:

Jednak gdyby polkO zechciał spróbować innego firewalla, to o tym mówię. Bo dwóch firewalli też nie można mieć, rzecz jasna. :slight_smile:

(Daro U) #8

instalować się instaluje zawsze, ale można go wyłączyć w programie

(lazikar) #9

Szkoda że nie ma. Zawsze lepiej nie instalować za dużo. Jednak nie przeszkadza to niczym jak mozna wyłączyć.

(Maartin 14) #10

Przetestuj dwa firwale :smiley:

Zobaczysz ktory wiecej wirkow wposcil:D

(boczi) #11

Do tego trzeba mieć dużo paczek wirusów ;]

(Maartin 14) #12

Nie tak duzo jak nie masz blokady wyskakujacych okienek to wejdz na strone http://www.grzegomonia.com/ i wyskoczy ci stronka z virusami i zobaczysz ktory firwel je powstrzyma:] wiesz juz ze firwal pandy je powstrzyma bo mi powstrzymal:D

(boczi) #13

Dobra, ja tam nie widzę wirusów, ale pomińmy to.

Tutaj jest zabronione podawanie stron szkodliwych dla innych. Jak będzie chciał to sobie znajdzie.

Ale to już jego sprawa.

(Maartin 14) #14

Ale grzegomonia to nie jest strona z virusami tylko jak ja na nia weszlem to mi inna strona wyskoczyla i virusy chcialy mi wejsc

(Polite) #15

Witam!

Tak,Panda Titanium Antywirus jest dobrym programem zabezpieczającym komputer.(NIEZBĘDNIK).

Ale jeszcze lepszym jest,Panda Platinium Antywirus,wraz z wbudowanym

firwel'em,który bez problemowo współpracuje z zaporą wbudowaną w SP2.Dobrze skonfigurowany program antywirusowy i można serfować po sieci do woli,w różnych kierunkach.(EXPERT, czasopismo komputerowe). :wink:

(Qbek50) #16

Panda dla mnie to sito przez które wszystko wlatuje. Wiem to z doświadczenia i dlatego uwazam ze jest do kitu, nie polecam jej nikomu 8)

(Adrian Swierczynski) #17

Panda jest do XXXXX,przedewszystkim muli bardzo kompa i zawiesza się przy skanowaniu(nawet tym najlepszym) sam ja kiedyś używałem Pande i niezbyt byłem z niej zadowolony-nie potrafiła mi usunąć konia trojańskiego(Dowlander.GK) :frowning: .Od tamtego czasu używam pełną wersje(kupioną w sklepie u producenta-cena 175zł) Mks.vir 2005 POLECAM BARDZO DOBRY ANTYWIRUS! !!

Daruj sobie takie słowa. :!:

(Kuba Tubap) #18

ja używałem przez jakiś czas Pandy Antivirus Titanium, trzeba przyznać że naprawdę muliła kompa, ale jej bardzo dużym plusem było (przynajmniej u mnie) że bardzo szybko skanowała system. Teraz używam Pndy Platinum i jestem zadowolony :slight_smile:

(Adrian Swierczynski) #19

W sumie masz racje,mi też,ale nadal potwierdzam to,że muli kompa.

(Xmen85) #20

Ja go goraco polecam , sam go urzywam i jak narazie mnie nei zawiódl w przeciwieństwie do nortona :frowning: , jednak jeśli już to polecam zakup Pandy Platinum 2005 , jest bardziej rozbudowana , blokuje spam i inny syf :-D...