Panel administracyjny - uwierzytelnienie

Mam pewien problem… zainstalowałem sobie pewien styl do phpBB 3 ( “subHack_green” ) i nie moge sie zalogowac do panelu administracyjnego mimo popranego hasła! We wszystkich innych stylach ono działa i nie ma problemu a w tym sie po prostu nie da! Rzecz w tym jednak że zależy mi na tym własnie stylu wiec moze wie ktos co zrobic by “naprawić” ten styl ???

:?: :?: :?:

Witam.

Nie piszemy posta pod swoim postem to tak słowem wstępu, może zapytaj kogoś na portalu z którego pobrałeś plik, albo najlepiej zapytaj samego twóry choć może to być trudne :slight_smile: Skoro inne style działają to zapewne ten ma jakiś błąd, próbowałeś sciągnąć plik z innego źródła i zainstalować jeszcze raz?

Pozdrawiam Theramzes.

Dzięki za rade… masz racje zapytanie twórcy będzie trudne tym bardzie że pobrałem plik z angielskiej stronki(nainstalowałem go na polską wersje phpBB nie wiem czy to może być przyczyna błędu)… pozostaje mi poszukac innego źródła do tego stylu, ale niestety mało jest stron z darmowymi stylami i zwykle sie nie powtarzają… miałem nadzieję że ktoś zna się na tyle na php iż podpowie mi który skrypt w tym stylu odpowiada za uwierzytelnianie administratora i powie mi jak go wymienic…

Tak czy inaczej dzięki za zainteresowanie :slight_smile: