Panel boczny do obudowy no-name


(dudpis) #1

Kiedyś kupiłem z konieczności obudowę w sklepie komputerowym, ale niestety nie ma na niej podanej nazwy firmy. Panel boczny ma wymiary 45 x 39 cm. Chciałbym, aby ten panel był przezroczysty, aby było widać środek kompa. Widziałem kiedyś takie cuś w sklepie, ale był to panel do obudowy Tracera, zresztą za mały na moją. Patrze na allegro i sie zdziwiłem w sklepie widziałem to za 2 dychy, a na allegro jest po 70 zł ;|. Może lepiej będzie w panelu oryginalnym wyciąć dziure i przymocować do tego jakąś deskę przezroczystą na nity czy coś?


(efazeti) #2

można wyciąć otwór w bocznej ściance i wstawić kawałek plexi, wykończyć to taką gumową uszczelką


(BiałyPL) #3

Ja bm jednak poszukaj tego panelu. Samoróbka to ostateczność. :slight_smile:


(efazeti) #4

jak się ma zdolności manualne + troszkę wyobraźni to można stworzyć cudo :smiley:


(BiałyPL) #5

Wiem, ale co się stanie jak się nie ma zdolności ??


(Patrykss12) #6

Tu masz ale sam sobie wym iary posprawdzaj http://www.skapiec.pl/site/cat/73/filtr ... 35_0_0_0_0

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 17:53 został dopisany post przez patrykss12

Tutaj sobie poszukaj w akcesoriach i pozostałych kilka znalazłem http://www.komputronik.pl/Obudowy/katalog,kat,373/

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 17:57 został dopisany post przez patrykss12

Tu masz http://www.freezemaker.pl/obudowy-akces ... 24_39.html ale we w http://www.google.pl wpisz nazwe jakieđ jednej i masz peno sklepw!!Czy to az takie trudne??


(system) #7

Jak już wytniesz tę dziurwę to jej nie zaślepiaj, będziesz wszystko widział i elektrony też i będziesz miał lepsze chłodzenie, płyty, procka, twardziela, grafy, słowem wiele w jednym i nie za 2 dychy, 7 dych lecz za free.


(Patrykss12) #8

Tylko bedzie mu się kużyć w kompie i po jakimś czasie powie mu papa :frowning: :smiley: :wink:


(system) #9

To może sobie na przykład dmuchnąc, a i jeszcze widziałem jak w tych najnowszych modelach kompików instalują dla poprawy efektów wizualnych we wnętrzu iluminofonię, szpan i bajer full wypas.


(Mariosti*) #10

Nie trzeba mieć dużo zdolności tylko wyżynarkę, bo nożycami do metalu to faktycznie ciężko coś ładnego stworzyć (ale da się, nie można się poprostu spieszyć), z reguły dużo lepszego niż to co można kupić, a wysiłku dużo w coś takiego włożyć nie trzeba, bardzo prosta do zrobienia rzecz.


(dudpis) #11

No właśnie nie mam wyżynarki ;/. zygrud po h.. robić dziure jak można zdjąć ten panel -.-. Może piłką do metalu by to wyciął. A taką plexi to w sklepie modelarskim czy gdzie?


(Mariosti*) #12

Czasem w jakimś obi można dostać.