Panel na stronr do zarządzania serwem CS'a

(Tomashesky) #1

Witam!

// Poprawione

No więc tak:

Zamierzam w przyszłości kupić serwer dedykowany i sprzedawać serwery gier do Counter Strike'a 1.6. Napisze właśnie system strony gdzie bedzie mozna zamówić serwer. Jest jeden tylko problem. chciałbym żeby ludzie którzy u mnie wykupili serwer do CSa mogli nim zarządzać z poziomu przeglądarki internetowej na mojej stronie. I teraz szukam takiego skryptu/panelu sterowania takim serwerem, żeby można np: włączyć/wyłączyć lub zrestartować serwer itd... Nie ma czasem takiego skryptu gdzieś w necie? Jeśli nie ma takowego skryptu/panelu sterowania na strone to jak by można by go zrobić? Narazie się ucze PHP i nie wiem jak z poziomu strony można by się wbić do systemu żeby uruchomić serwer (plik wykonywalny który będzie serwerm)

O to mi chodzi xF heh

Sry że przedtem tak nie dokładnie opisałem, ale się spieszyłem.

Pozdrawiam

(Łukasz14) #2

analoG9 , hmm chcesz na tym serwerze mieć serwera to gry w CS'a czy serwera to strony WWW o CS'ie?

(Loker 13) #3

Napisz od początku na spoko

(Tomashesky) #4

Już poprawione wszystko w pierwszym poście

(Loker 13) #5

Opdada raczej nighdzie o takim czymś nie czytałem ...Chyba za bardzo kombinujesz

(Jolajestem) #6

300zł kosztuje toto.. instalacja online. Administrowanie użytkownikami oraz serwerami z poziomu www. uruchomienie nowego klienta/serwera, zarządzanie dodatkami, klient test itp.