Panel Nvidia nie otwiera się

Mam pewien Problem, nie otwiera mi sie Panel sterowania nvidii, widziałem tutaj juz taki problem, ale u mnie chodzic o cos zupełnie innego, nie mogę wejsc w microsoft store i tam pobrac panelu, klimam w “pobierz” i nic sie nie dzieje, zainstalowałem nowe sterowniki nvidii, wykryło mi ze nie mam zainslowanego panelu, klikam w to wyskakuje mi cos takiego “bedziesz potrzebował nowej aplikacji aby otworzyc ten link typu ms-windows store” bez zadnego dalej anuluj czy cos, po prostu taki kominikat w którym nic sie nie da klikąć

Próbowałeś wyinstalować program i zainstalować nową wersję?

…jak sam pisałeś: problem już tu poruszany. Z resztą nawet przeze mnie. Wtedy nie do rozwiązania. Reinstalacja, czyszczenie rejestru itd. nic nie skutkowało poprawą. Trzy czy cztery wersje wyżej sterowników też instalowały się bez panelu. Aż tu nagle piąta spowodowała przywrócenie zaginionego panelu i od tej pory problem sam się rozwiązał.
Tak na marginesie do sklepu Microsoftu przekierowanie działało, ale za to przycisk zainstaluj był nieaktywny. Można było w niego klikać, zero reakcji.

Tu masz wersję sterowników nVidii z panelem: https://www.guru3d.com/files-get/geforce-461-51-hotfix-driver-download,1.html
Co do tego problemu ze sklepem Microsoft to spróbuj tego: Jak przeinstalować Sklep Windows w Windows 10 (download.net.pl)