Panel przedni, karta Realtek ALC888

Mam pewnien problemik, ponieważ gdy podłącze słuchawki do przedniego panela to słychać w nich dźwięk, ale głośniki się niestety nie wyciszają. W ustawieniach robiłem już wszystko i nic nie działa więc proszę o tym nie pisać, no chyba, że jest to inna zakładka niż Wejście/wyjści audio i tam obok analogowe klucz. Nie pomogła rada XMana z jakiegoś tam tematu. Odinstalowanie sterownika do dźwięku nie wchodzi w grę, a zresztą i tak wszystko działa dobrze, oprócz tego.

To nie był ten temat/problem. :o

Nie miałeś dżwięku : viewtopic.php?f=2&t=301073

Rada pomogła. :slight_smile:

U mnie również głośniki się nie wyciszają po włożeniu słuchawek do przedniego panela komputera.

Wystarczy wyłączyć głośniki - u mnie 1 sek.

Tak ciężko ??

Chodziło o radę z nie mojego tematu, tylko tam coś było o panelu przednim. A głośniki to bym musiał wyciszać bo mam w telewizorze od razu… xD

Ta rada z innego tematu dotyczyła braku dżwięku na przednim panelu komputera :

viewtopic.php?f=19&t=205720

:slight_smile:

Nie wiem jak masz i co masz podłączone a po drugie nic o tym wcześniej nie pisałeś.

Może wystarczy wyłączyć telewizor pilotem ?

Ja mam głośniki - pstryk i po sprawie.

Realteki takie już są i nic na to nie poradzisz.

Możesz wymienić kartę dżwiękowa na inną wtedy może będzie tak jak chcesz.

No coś podobny temat, ale to nie ten xD. No właśnie nie mogę tak wyłączyć głośników bo mam pilot uniwersalny, a niestety ta opcja na nim nie działa.

PS. Tv robi jako monitor :).

Dobra chyba będe zmuszony wyciszać ręcznie. Ale powiedz mi po co robić takie g****o jak Rea… jeżeli nic w nim nie działa?

,Ale powiedz mi po co robić takie g****o jak Rea… jeżeli nic w nim nie działa"

Ja nie narzekam - u mnie działa prawie wszystko.

Są drobne problemy ale taki jest urok karty zintegrowanej. :slight_smile:

Tzn. u mnie też działa wszystko, oprócz tego co w tym temacie xD. Dobra dzięki XMan :).