Panel przedni nie działa po zainstalowaniu nowej karty dźw


(system) #1

Witam,

dzisiaj zainstalowałem kartę creative SB Live 7.1 w moim kompie (wcześniej używałem zintegrowanej)

lecz niestety, przestało działać wyjście panelu przedniego. Tzn. mikrofon działa, ale po podłączeniu słuchawek słychać w nich tylko dźwięki systemowe. I tu pojawia się moje pytanie, jak skonfigurować ustawienia głośności, by głośniki korzystały z karty SB Live, a wyjście/wejście przednie z karty zintegrowanej tak, bym mógł korzystać z głośników i słuchawek jednocześnie?

Proszę o odpowiedź,

Pozdrawiam.


(Gural7) #2

Hmm,nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale próbujesz by naraz działała karta zewnętrzna i zintegrowana,oczywiście da się lecz w programach które używasz musisz dokładnie zaznaczyć która karta dźwiękowa ma korzystać z tego programu.


(Monczkin) #3

rappy , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978


(system) #4

Karta jest wewnętrzna. Udało mi się skonfigurować to w taki sposób, że działa mikrofon podłączony do panelu przedniego, ale w słuchawkach słychać tylko dźwięki systemowe. W karcie jest jeszcze wyjście czarne i pomarańczowe, da się ich użyć jako wyjście audio/wejścia mic?


(Michal Kolatek) #5

Kup taki kabel do karty:

http://allegro.pl/kabel-sound-blaster-x ... 72805.html


(system) #6

Sądzę, że właśnie czegoś takiego potrzebuję! =D> Wielkie dzięki :smiley: