Panel sterowania NVIDIA - brak większości opcji

Witam. Mam problem z panelem sterowania NVIDIA, a mianowicie brakuje w nim opcji, co widać na fotce.

Wersja panelu: 7.4.760.0.

Karta graficzna: GeForce GT 750M - wersja sterownika: 327.23

http://img823.imageshack.us/img823/1386/1bxh.png

Nic nie widać, za duży scren.

Sterownik instaluj ze strony producenta laptopa do Twojego modelu i posiadanego systemu.

Jak może być nic nie widać, bo screen niby za duży? :stuck_out_tongue:

Sterowniki pobrane ze strony NVIDII, oczywiście do mojego systemu (windows 8 ) - przecież w innym wypadku by się nie zainstalowały.

podaj model laptopa

A może ustaw na opcje zaawansowane ?

Pytanie: korzystasz ze sterownika Nvidia, czy od producenta laptopa?

bart86 , Asus N750JV.

lordjahu , pomyślałam o tym, ale nie ma tam takiej opcji.

JNJN , laptop miał już wgrane sterowniki do karty w momencie zakupu, ale zaraz po instalacji systemu wgrałam mu najnowsze (ze strony NVIDII).

I może to błąd, jeśli już, to trzeba odinstalować stary ster, czyszczenie systemu, restart i dopiero nowy ster.

Taką samą operację trzeba zrobić jeśli chcesz sprawdzić najnowszy sterownik producenta laptopa.

na tej stronie masz sterowniki do swojego laptopa http://www.asus.com/pl/supportonly/N750 … t_Download, niżej masz pole do wybrania systemu a potem zakładka VGA masz tam sterownik pod katę intela oraz nvidia

błąd na stronie navidii w opisie sterowników w zakładce obsługiwane produkty pisze na samym dole że nie obsługują one technologi Hybryd Power czyli przetłaczania między intlowską i dedykowaną kartą graficzną

A więc… Usunęłam posiadane sterowniki, pobrałam i zainstalowałam te ze strony ASUSa (datowane na kwiecień, choć na stronie NVIDII są do pobrania wrześniowe). Niestety nadal mam tylko trzy opcje w panelu sterowania.

Jakieś inne pomysły?

Dodam, że w poprzednim laptopie, też z kartą NVIDIA, nie miałam tego problemu. Do sterowników, które były razem z laptopem doinstalowywałam aktualizacje ze strony NVIDII, dokładnie jak to zrobiłam teraz, i wszystko działało jak należy.

sterowniki ze strony nvidii nie obsługują przełączania między dwoma kartami graficznymi i mogą być niedostępne niektóre funkcje ale są laptopy zgodne z nimi, prawidłowo powinno się instalować te ze strony producenta laptopa one sa zmodyfikowane pod danego laptopa

Spróbuję

Ile tematów z tym jeszcze założysz??

1 polubienie