Panel sterowania NVIDIA - jak uruchomić plik photoshopa z dedykowaną kartą graficzną?

Witam.

System win 8.1 64 bit. Chcę uruchomić plik photoshopa z dedykowaną kartą graficzną. Zintegrowana to hd 5500, a dedykowana to 840 m.

 

Postępuję zgodnie z zaleceniami … :

a. Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na pulpicie i wybierz panel sterowania NVIDIA.

b. Kliknij ustawienia opcji Zarządzaj 3D.

c. Kliknij opcję Ustawienia programu i dodaj plik Photoshop.exe i sniffer.exe. Zmień preferowany procesor graficzny na Wysokowydajny procesor NVIDIA.

 

… ale po zastosowaniu zamykam panel sterowania i gdy otworzę go ponownie to przy tych plikach jest: Użyj ustawienia globalnego (Wybór automatyczny: zintegrowana). Tak jakby sterownik sam sobie wybrał grafikę. Nie mam żadnego wpływu na to jaki program z jakim procesorem graficznym się otwiera :confused:

 

Czy to wina photoshopa? Co by było gdybym miał jakąś słabiutką zintegrowaną i lepszą dedykowaną - też by mi nie przełączył na dedykowaną?

 

PS: jak gram w fife 15 to włącza się dedykowana i cały czas w panelu sterowania nvidia mam tak: Użyj ustawienia globalnego (Wybór automatyczny: Karta graficzna Nvidia). 

Zmień ustawienia w biosie.na tą dedykowaną.