Panel sterowania nVidia

(Karrinio) #1

Witam.

Mam pewien problem, a mianowicie szukam juz od paru dni gdzie znajduje sie panel sterowania nVidia w windows xp 2000. :frowning: :frowning:

Prosze o pomoc..

(SeBoLaS) #2

Powninen by膰 tu:

Na pulpicie PPM>>>Panel sterowania NVIDIA

(Karrinio) #3

oto chodzi ze niema :frowning:

(Karrinio) #4

szukam tego bo chcialem wylaczyc synchronizacje pionowa... koledzy powiedzieli ze to jest w panu sterowania nVidia

(SeBoLaS) #5

(PPM czyta膰 Prawy przycisk myszy)

A jak nie ma to spr贸buj PPM>>W艂a艣ciwo艣ci>>>Ustawienia>>>Zaawansowane>>>i tam powinna by膰 zak艂adka z tak膮 kart膮 jak膮 masz np GF 6600>>>I uruchom panel sterowania...

(eyeti) #6

Zobacz w panelu sterowania :slight_smile:

Ijeszcze jedno jakie masz sterowniki chodzi mi o wersj臋?

(Seba86mu) #7

karrinio , mo偶e w og贸le nie zainstalowa艂e艣 sterownik贸w NVIDII do karty graficznej, tylko pracujesz na systemowych ?

(Maliniak890) #8

Witam!

mam taki problem, gdy wchodz臋 w panel sterowania nvidia ustawienia kt贸re sobie dostosowywuje dotycz膮ce np. antyaliasingu, anizotropi itp. nie s膮 stosowane w grach, prosz臋 o podopowiedz co mo偶e by膰 przyczyn膮? dodam na starym moim kopie robi艂em dok艂adnie to samo i ustawienia te by艂y sotsowane, o co chodzi!? Tydzie艅 temu kupi艂em nowego kompa, robi臋 dok艂adnie to samo co na starym kompie i lipa i lipa.

moja karta to GeForce 9800 GTX+ z najnowszymi sterami (180.48), Vista HP 32-bit SP1