Panel sterowania nVidia

Witam.

Mam pewien problem, a mianowicie szukam juz od paru dni gdzie znajduje sie panel sterowania nVidia w windows xp 2000. :frowning: :frowning:

Prosze o pomoc…

Powninen być tu:

Na pulpicie PPM>>>Panel sterowania NVIDIA

oto chodzi ze niema :frowning:

szukam tego bo chcialem wylaczyc synchronizacje pionowa… koledzy powiedzieli ze to jest w panu sterowania nVidia

(PPM czytać Prawy przycisk myszy)

A jak nie ma to spróbuj PPM>>Właściwości>>>Ustawienia>>>Zaawansowane>>>i tam powinna być zakładka z taką kartą jaką masz np GF 6600>>>I uruchom panel sterowania…

Zobacz w panelu sterowania :slight_smile:

Ijeszcze jedno jakie masz sterowniki chodzi mi o wersję?

karrinio , może w ogóle nie zainstalowałeś sterowników NVIDII do karty graficznej, tylko pracujesz na systemowych ?

Witam!

mam taki problem, gdy wchodzę w panel sterowania nvidia ustawienia które sobie dostosowywuje dotyczące np. antyaliasingu, anizotropi itp. nie są stosowane w grach, proszę o podopowiedz co może być przyczyną? dodam na starym moim kopie robiłem dokładnie to samo i ustawienia te były sotsowane, o co chodzi!? Tydzień temu kupiłem nowego kompa, robię dokładnie to samo co na starym kompie i lipa i lipa.

moja karta to GeForce 9800 GTX+ z najnowszymi sterami (180.48), Vista HP 32-bit SP1