Panel sterowania nvidia

Witam. Moje pytanie gdzie on jest??? Juz nie wiem gdzie go szukać.Musze dokonać małych zmian, a nie moge go nigdzie znalezc.karta 9800 gtx.(oczywiście stery zainstalowalem pod 7)

Klikasz prawym przyciskiem myszy na pulpit i w rozwijanym menu już masz opcje. Ewentualnie panel sterowania- wygląd i personalizacja.

niema ani w jednym ani w drugim! !!

Hmmm… A wpisywałeś w Menu Start (Wyszukaj programy i pliki) np Nvidia?

Jeśli masz sterowniki z Windows Update to nie masz co szukać. Jeśli zainstalowałeś stery ze strony producenta to nie wiem. :stuck_out_tongue:

Witam. Ja też nie moge odnalezć panelu nvidii, karta 8600GT, z tym że przy sterownikach pobranych z windows update (185.85), panel był pod prawym przyciskiem myszy w rozwijanym menu.

Po odinstalowaniu tych sterowników, i zainstalowaniu sterów (186.18) ze strony Nvidia, panelu brak. Niema też śladu istnienia sterowników w panelu “dodaj usuń programy” .

Folder-C/NVIDIA/DisplayDriver/186.18/ istnieje więc chyba sterowniki zainstalowane poprawnie, ba gry, a dokładnie “Crysis” działa lepiej niż na (185.85) przy których w grze pojawiały się regularne plamki.

Dodam jeszcze że po odinstalowaniu (185.85) i ponownym uruchomieniu komputera wyświetlił się komunikat o zainstalowaniu “WDD1.1” to są chyba jakieś stery windowsa ?

Może ktoś wie jak otworzyć panel nvidii?