Panel sterowania sie nie uruchamia

Vista Home Premium. nie moge wejśc w panel sterowania , ani sprawdzić własciwosci systemu. Przywrocenie sytemu nic nie dało. wyczytałem ze ma to związek z serwisem Licencjonowanie oprogramowania . Próbowałem zrobic tak Start -> Uruchom -> wpisz CMD

net start slsvc ale wyskauje mi takie coś wysapil blad systemu 5, odmowa dostepu.

Czy miał ktos taki problem?

viewtopic.php?f=22&t=277698 może pomoże a co do Start -> Uruchom -> wpisz CMD

net start slsvc musisz dać na cmd PPM i uruchom jak administrator i kontynuuj a później to wpisz.

Czy ma ktos jeszcze jakis pomysł bo te porady wyzej nic nie dały. Nadal to samao

Ja kiedyś miałem, że zamiast opcji było puste pole… Format pomógł… To raczej były wirusy…

A nie zmieniales Ty przypadkiem paczki jezykowej - bo mnie sie tak stalo po zmianie i niestety musialam wrocic do hiszpanskiego i wszystko jest OK

u mnie było to samo… format pomógł jedynie… oprócz panelu sterowania nie miałem też personalizacji ekranu.

O ile mnie pamięć nie myli występowało takie coś w przypadku pirackiej kopii ;]

pomoc@microsoft.pl :slight_smile:

paczka jezykowa z Vistalizatora - przestrzegam przed tym! !!

Jezyk polski-owszem jest w porzadku, tylko problemy z systemem wystepuja.

Dziwne, ja w Ultimate pobierałem z WU polskie MUI i chodzi od kilku miesięcy :expressionless:

Sorry-ale nic w tym dziwnego.Ultimate ma takie uprawnienia, natomiast Basic i Home Premium - nie!

A Vistalizator - jest jednak “piratem” i powoduje wadliwe funkcjonowanie systemu.

Wrzuć tutaj logi z Combofixa i HijackThis

Dr Cyc - jesli to bylo do mnie - to ja nie umiem tego zrobic

Tutaj masz instrukcje