Panel sterowania wciąż przestaje działać

Cały czas wyskakuje komunikat, który zawarłam w tytule. Gdy wchodzę w podsumowanie jest tam coś takiego
java.lang.NoSuchMethodError: No static method asInterface(Landroid/os/IBinder;)Lcom/miui/guardprovider/aidl/IAntiVirusServer; in class Lcom/miui/guardprovider/aidl/IAntiVirusServer$Stub; or its super classes (declaration of ‘com.miui.guardprovider.aidl.IAntiVirusServer$Stub’ appears in base.apk)
at com.miui.securitycenter.dynamic.app.UpdateVirusUtils$GpServiceConn.onServiceConnected(UpdateVirusUtils.java:48)
at android.app.LoadedApk$ServiceDispatcher.doConnected(LoadedApk.java:1738)
at android.app.LoadedApk$ServiceDispatcher$RunConnection.run(LoadedApk.java:1770)
at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:873)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:99)
at android.os.Looper.loop(Looper.java:201)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:6864)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(RuntimeInit.java:547)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:873)

Wiecie co z tym zrobić?

u mnie to samo

Jak znajdziesz rozwiązanie, daj znać

Tak samo. Od dziś. Xiaomi note 8 pro

U mnie to samo, Mi 9T. Już miałem resetować do fabrycznych, ale jak widać dobrze że tego nie zrobiłem.

Ja również xiaomi note 8. Wyszła właśnie jakaś aktualizacja, więc aktualizauję i mam nadzieje, że to pomoże…

od 30min wyskakuje mi ten sam błąd, restart nie pomaga na Xiaomi Poco F1

U mnie po aktualizacji to samo :frowning:

@moderatorzy wpadnijcie tutaj. Robi się ciekawie.

u mnie od dzis po poludniu, 8 note pro, denerwuje strasznie, nie wiem czy czekac czy resetowac, nic nie mozna znalezcw necie

U mnie to samo, mam redmi note 7, powiadomienie zaczęło się pojawiać ok 2030. O której u was? Może to jakiś globalny problem.

Miałam ten sam problem w Xiaomi, pomogło odinstalowanie aktualizacji panelu sterowania.

Ooo, a jak to wykonać?

jak to zrobic, nie da sie

W moim przypadku : 1. Ustawienia->2. Aplikacje-> 3.Zarządzanie aplikacjami-> 4. Znaleźć aplikację panel sterowanie -> 5. Odinstaluj aktualizację

10 polubień

kiedy to robilas?

Dzięki za odpowiedź, za chwilę tego spróbuję.

u mnie to było okolo 20. Natomiast wczoraj wyskoczyło mi to raz.

Błąd pojawił się niecałą godzinę temu, odinstalowałam aktualizację około 30 minut temu i póki co jest okej, nie pojawiło się ani razu.

dzieki , jak na razie pomoglo