Panel sterowania wciąż przestaje działać

U mnie w redmi9 pomogło wyczyszczenie danych panelu sterowania. Podobnie jak pisze Karolina

3 polubienia

Pewnie jakiś błąd aplikacji. Na wszelki wypadek można zrobić kopię zapasową plików, w razie przywrócenia ustawień fabrycznych, ale wydaje mi się, że powinno być okej.

Dzięki za rozwiązanie problemu. Specjalnie się tu zalogowałem, żeby podziękować;)

Sama wiem jak pojawianie się tego co kilka sekund na wyświetlaczu jest irytujące :wink:

Potwierdzam.
Wyczyszczenie pamieci aplikacji PANEL STEROWANIA pomaga

Dziękuję bardzo!!! Straszne te wyskakujące co kilka sekund powiadomienia, nawet przez telefon nie dało się rozmawiać. Pomogło czyszczenie w panelu sterowania (Xiaomi note 8 pro), ciesze się że tu zajrzałam.

Dzięki, @karolina194195 pomogło :slight_smile:

hej, mam to samo…
nie mogę odinstalować menedżera systemowego, nie pomogło też zainstalowanie Mi Launcher.
Możecie pomóc?
Mam xiaomi redmi note 7

U mnie na tym chińskim goownie (xiamomi 9 SE) ten komunikat sie wyświetla w mniej niż co sekundę i nie można nic zrobić, absolutnie nic. Da sieto rozwiązać przez kabel i laptopa? Pierwszy i ostatni raz ten chiński szajs kupiłem. Czyszczenie panelu sterowania nie pomaga niestety.

grzegorzk86 a tylko wyczyściłeś dane czy odinstalowałeś aktualizację? Bo u mnie to ostatnie pomogło.

Dziękuje za odpowiedź, na moim telefonie jak dochodzę do aplikacji i panel sterowania to nie mam opcji odinstaluj aktualizację. Chyba że taki lewy jestem z elektorniki :slight_smile:

Wyczyścielm kolejny raz dane i chyba pomogło bo już kilka minut bez powiadomienia. Co sekundę wyskakiwał komunikat więc trochę było gimnastykowania żeby się dopchać do tego.
Dziękuję bardzo za pomoc forumowiczom :slight_smile:
Akurat używam telefonu do obserwacji śpiącego dziecka.

Od 2-ch godzin również mam ten problem, szukałem rozwiązania jak się pozbyć tego kłopotu. Co kilka sekund pojawia się ten napis o panelu sterowania. Z tego co zauważyłem wszyscy u których pojawił się problem posiadają telefony f-my Xiaomi. Mój to Xiaomi Mi Note 3 z 12-ką Miui. Posłuchałem Karolina194195 wykonałem te czynności i usunąłem aktualizacje z panelu sterowania i jak ręką odjął przestał pokazywać się ten kłopotliwy napis. Tylko nie wiem co teraz z nadchodzącymi aktualizacjami dotyczącymi panelu sterowania bo aktualizując nową znów wgrają się pozostałe. Na razie jest spokój.
Dzięki dla Karoliny za podpowiedź.

Witam ten sam problem, Rozwiazany!! Pomaga wejście w aplikacje i wykasowanie aktualizacji panelu sterowania u nie których pomaga wykasowanie pamięci aplikacji. Po usunięciu można pobrać ja jeszcze raz przez aktualizacje i jest OK.
(Aplikacja nie występuje z bledem na każdym z telefonów Xiaomi, pobierała się automatycznie po aktualizacji zabezpieczeń gdzieś ok godziny 20 dziś na wszystkich xiaomi. Błąd występuje na telefonach w których pobrala się z bledem z winny internetu. najprawdopodobniej jakiś plik nie zgrał się, lub pobral się zle).

Ustawienia-> Aplikacje-> Zarządzanie aplikacjami-> Znaleźć aplikację panel sterowanie -> Odinstaluj aktualizację (w miui12 jest na dole, może przeszkadzać wyskakujący co sekunde blad ale jest to wykonalne)

Dajcie spokój to jest jakiś dramat. Ten komunikat nie da się korzystać z telefonu . Myślałam że to od ringa który kupiłam wczoraj i przykleiła na klapę tylnia a że metalowy to mówię ściągnę klapę zobaczę jak będzie ale to nic nie dało . Szukam szukam od rana na internecie i jest informacja że nie tylko u mnie. Dziękuję za pomoc . U mnie odinstalowanie aktualizacji pomogło :grin:

U mnie już w porządku, dziękuję (pomogło odinstalowanie aktualizacji panelu sterowania)

Mam pytanie - czy aktualizację panelu sterowania koniecznie trzeba pobrać ja jeszcze raz? Coś nie będzie działać jeśli tego nie zrobię?

Cieszę się, że to rozwiązanie Wam pomogło :slight_smile: U mnie w nocy ponownie zaktualizował się panel sterowania, jednak pomimo tego, że nie wyskakiwał już błąd to profilaktycznie jeszcze odinstalowałam aktualizację.

Mnie tak się nie dzieje na Redmi 6A, chyba że pobieram go z Aptoide i innych źródeł

u mnie to samo, redmi 6

Ja wyczyściłem Dane pamięci aplikacji Panel sterowania i też pomogło