Panel z przodu nie dziala

Mam nowy komputer i nie wiem czemu z przodu panel gdzie sie podłącza słuchawki i mikrofon nie działa?Coś trzeba zrobić?Proszę o pomoc :smiley:

Z przodu?

Chodzi Ci o napęd CD / DVD?

Mam na dole z przodu pod przykrywka panel sa tam 2 USB,wejscie na mikrifon i sluchawki te 2 ostatnie nie dzialaja ,USB nie sprawdzalem.

USB powinno Ci działać ( chyba że nie zainstalowaś sterowników)

Sprawdziłem u siebie i mi też nie działa.

Zresztą troszkę to dla mnie dziwne iz tam sa takie wejścia gdyż wyjście od karty muzycznej mam z tyłu obudowy.

Sterowniki zainstalowalem :mrgreen: A ten panel z przodu to chyba na pokaz :smiley: jest poblonczony do plyty glownej.Chcialem podlonczyc sobie sluchawki z przodu bo kabel krutki i do tylu nie siega,chyba ze z glowa pod biurkiem :smiley: :-DI masz babo kwasek

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.

  • nie podłączony przedni panel do płyty głównej

  • trzeba włączyć gniazda słuchawki/mikrofon w sterowniku karty muzycznej.

Prubowalem RealTrekiem Sound Man i nic tam jest pokazany tylko panel z tylu.

Jak korzystasz z tylnego panelu to przedni nie działa. U mnie tak jest.

Czemu wykasowali :frowning: Uno Problemo.A z tym panelem dajmy sobie spokuj,:mrgreen: nie chce dzialac to kij mu w panel :mrgreen:

masz tam z tyłu takie jacki wiszące na kabelku? Są to przejściówki. wsadz je z tyłu w miejsce głośników i mikrofonu wg kolorów i panel z przodu powinien działać

Jeśli korzystasz z kart muzycznej typu Sound Blaster, lub jaiejś innej nie zintegrowanej z płytą główną t w domyśle w przednim Panelu jest to wyłączone. Sprawdź czy działa USB. Przynajmniej ja tak mam, że mam wyłączony przedni Panel tzn. wejście słuchawkowe i na mikrofon z tego powodu, że mam włączoną kartę muzyczną SOUND BLASTER LIVE! 5.1 :D. Nie próbowałem z tym kombinować bo nie było mi to potrzebne… A swoją drogą da się zrobić tak by zintegrować te przednie wejścia jakoś z kartą dźwiękową SOUND BLASTER LIVE! 5.1 ??

sprawdź podłączenie przedniego panelu do Płyty głownej, zrób to według instrukcji do płyty głownej.

qconnectorax1.jpg