Paradoks Windows 11 czy to ja coś źle rozumiem?

Jakiż jad. I nic mi nie umyka. Proszę zrozumieć co sie czyta.

No chyba czymś sie różnią wersje testowe od stable i jak mnie pamieć nie myli to jedna z pierwszych wersji dla insiderów pozwalała ominąć pewne wymagania sprzętowe. Warto o tym pamietać gdy sprawdza się sprzęt „niedorobioną” aplikacją Health Check zaś facepalmingi mówią sporo o tych co je zamieszczają

W dużym procencie takich pięknych oprogramowań nie ma jasnych, jednoznacznych i pełnych instrukcji kompilacji…
Moim nemezis jest FlightGear (opensource flight sim), gdzie rozwiązanie problemu z kompilacją tego gniota zajęło mi… 4 lata!
Puenta z tego jest taka, że na open source’ach roz[…] wszystkie zęby i dalej nic nie będziesz mieć. Dlatego zrezygnowałem z jakimikolwiek próbami kompilacji OpenSSL. Prebuild od ich mirrora, bo instrukcje są niepełne ¯_(ツ)_/¯

Wystarczy zablokować połączenia sieciowe i zrobić analizę kodu z Github, nie ufasz to zrób ręcznie kompilację - zakładając że MS coś wciska w mechanizm „Actions” by kompilacje były uzłośliwiane.

No to masz pół sprzętu IT do wywalenia.
Routery czy dekodery satelitarne chętnie używają niektórych rozwiązań opensource.

Podobnie android i aplikacje google zawierają rozwiązania open source.

Nie mówiąc już o stronach z którymi się łączysz, wiele z nich stoi na serwerach (aplikacjach) open source. Języki programowania i frameworki używane do tworzenia aplikacji webowych są często open source, podobnie jak serwery baz danych używane przez te aplikacje.

Pozostaje tylko uciąć kabelek od internetu, a router wyrzucić.

1 polubienie