Paragon drive backup 8.5-problem z przywróceniem danych


(Mieczyk100) #1

Witam! !!

Mam problem z programem z którym mowa w temacie. Miałem formata i chciałem sobie przywrócic kopię zapasową z płytek. Za kazdym razem kiedy próbuję to zrobić, kiedy naciskam już Apply , pojawia się komunikat, w którym pisze że na dysk C nie można przywrócic kopii zapasowej, bo jest obecnie używany.I w komunikacie są 3 opcje powyłączac wszystkie pliki które są używane przez dysk C, zrestartować komputer i przerwac operację.. Z tego komunikaty wnioskuję że na dysk na który chce przywrócic dane jest juz używany, tylko że wszystkie programy sa powyłączane, nawet Paragona zainstalowałem na pendrivie(wcześniej było zainstalowane na dysku C i tez pojawiał sie tan sam komunikat).

Proszę o jak najszybszą pomoc. Mam bardzo mało czasu, a w kopii zapasowej mam ważne dane, więc bardzo mi na nich zależy.

Podrawiam! !!


(Golden Finger) #2

Kopię przywracasz odpalając Paragon Drive backup z płyty ratunkowej CD, którą powinieneś zrobić, obraz płyty był dołączony na płytach czasopism.

Pozdrawiam


(Mieczyk100) #3

no tak, ale w gazecie pc format był opisany sposób jak przywrócić system w windowsie bez dyskietki ratunkowej.


(Golden Finger) #4

Jak widać nieskuteczny (który nr PC Format?), po to jest min. płyta ratunkowa by z niej obraz przywracać, kiedy uruchamiasz komputer z płyty ratunkowej partycja z system jest do Twojej dyspozycji.

Wypal płytę ratunkową, obraz jest na płycie i zrób jak pisałem wyżej, tylko tak przywrócisz obraz, robiłem to kilkakrotnie.

Pozdrawiam


(Mieczyk100) #5

Ok, spróbuję zrobić tak jak mówisz. Dzięki.

P.S. Nr PC Formata o którym wspominałem to 1/2009.


(Golden Finger) #6

Tego nr nie mam ale mam inne czasopismo z dołączonym Paragonem Drive Backup 8.5, tam pisze o tym, że można przywrócić partycję uruchamiając system w trybie awaryjnym. Może w tym artykule właśnie tak też pisze? Bo Ty uruchamiałeś system "normalnie", tak wnioskuję.

W każdym bądź razie zawsze przywracam partycję systemową korzystając z płyty ratunkowej, przywracanie jest bezproblemowe i szybkie, około 30 min - partycja 50 GB


(pysiu) #7

Czy tak przywracasz kopie jak tu pokazałem krok po kroku http://banita.pl/~pysiu/paragon/para.html