Paragon z Minecraft Premium

Witajcie, jakieś pół roku temu zakupiłem minecraft premium. Otrzymałem wtedy paragon, który zapisałem sobie w kompie. Wczoraj robiłem porządki w kompie i usunąłem partycje z linuxem, po czym zrypał się bootloader. Zainstalowałem od nowa Win7, bo miałem zdjęcia zgrane na tableta. Gdy system skończył się instalować, postanowiłem pościągać z powrotem programy. Gdy pobrałem minecrafta, przypomniało mi się, że miałem paragon na kompie. Dzisiaj od samego rana się męczę z Recover My Files. Teraz piszę tu.

A więc czy paragon minecrafta jest do czegoś potrzebny, bo jak go dostałem wyskoczyła informacja by ten paragon zachować sobie.

sebastian22310 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

nie wiem o co chodzi z tym paragonem, premium masz przypisane do konta…

jeżeli gift premium masz legalny, to nikt go nie anuluje…

Gift code legalnie kupiony? Chodzi mi że nie kupowany na allegro, ale kupowanie na minecraft.net. Normalnie nie dostajesz paragonów. Jesli gift code jest przypisany do twojego konta loguj się normalnie. Jeśli nie jest to twoje konto (często na allegro są takie aukcje że dostaniesz tylko nick i hasło i są dla każdego) jest to piractwo. Instalacja windowsa od nowa nie jest dobrym sposobem. Lepiej przywrócić bootloader w konsoli odzyskiwania.