Parametry internetu. Zapytanie

Cześć wszystkim. Słuchajcie mam problem z internetem, strasznie wolno chodzi i związki z tym że kończy mi się umowa w (u fioletowego) operatora nie wiem czy ją nadal przedłużać przy takich osiągach czy wybrać lokalnego dostawcę. Obecne osiągi mojego internetu (mierzone za pomocą speedtest.net) znajdują się w załączniku, jak również oferta mojego lokalnego dostawcy. I teraz pytanie czy wy byście zostali przy takim internecie jaki mam czy byście wybrali coś innego? I dzięki za wszystkie odpowiedzi. :slight_smile:

stn.PNG

zap3.PNG

Zawsze lepsze 6Mbit niż ledwo 1Mbit. Jeśli masz aktualnie internet mobilny może sprawdź jak działa na zewnątrz czy przy lepszym zasięgu. Być może w tym problem, że masz tak małe szybkości.

Lepszy pewny stabilny 1Mb niż niestabilne 6Mb i to trzeba sprawdzić.

Dywagować można, ale autor niestabilne 1Mbit już ma.

No i pytanie czy to są jedyne opcje jakie masz, czy nie.

Jeśli masz jeszcze inne, to powiedz jakie, jeśli to są jedyne, to ta druga (przynajmniej na papierze) jest na pewno lepsza.

Nie wiem czy zauważyliście, ale wynik speedtest’u jest wyrażony w kilobajtach a nie w kilobitach co oznacza, że osiąga jakieś 7/3 Mbps co nie jest takim dramatycznym wynikiem.

Trudno sie dziwić, że ma takie predkosci. U fioletowego operatora (PLAY) to od 3 lat normalka, że więcej jak 10Mb/s to już szczyt tej sieci, a 1Mb/s to standard. Zmien tego operatora na Orange lub T-Mobile. Kup startówki i przetestuj, po czym wybierz to co działą najlepiej.