Params.ini Joomla

Witam. Na początku wszystko było w porządku. wszystkie szablony miały params.ini zapisywany. Później zainstalowałem 1 inną. Wszystko było w porządku. Potem chciałem zmodyfikować CSS w Ja_Piurity, ale mi nie wyszło, więc przywróciłem poprzedni stan rzeczy. Potem nie chciała mi działać ta templake,więc zainstalowałem inną i tam params.ini był niezapisywalny. Teraz zauważyłem,że Ja_Piurity też jest niezapisywalny. 3 templatki mam zapisywalne a dwie nie. Jeszcze teraz zauważyłem, ze w Ja_Piurity ten pliki który modyfikowałem teżteraz jest niezapisywalny. Prawa dostępu do folderów nie zmieniałem (dopiero potem lecz bez rezultatów), bo wszystko było w porządku. Może to przez to że mam włączone Display_Errors? (chciałem to wyłączyć tylko że nic nie pomagało i zrezygnowałem). Proszę o pomoc. Najgłupsze jest to że te pliki i tak dają się zapisywać.

edit Ja_Purity odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i już jest zapisywalny, lecz nie działa :frowning: (Prawa dostępu zmeniłe z powrtem na to samo i nic).