Pare drobnych problemów - log

Dzisiaj przestało mi się wyświetlać okno po kliknięciu ctrl+alt+del, np. jak teraz klikam nic się nie dzieje, ares (program p2p) przestał ściągać pliki pomimo że jest connected, bear share sam się włącza co chwile - nie wiem co jest.

Folder usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis i ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Hijack

Combo

Log czysty.

W takim razie wklej log z SilentRunners lub Deckard’s System Scanner.

Już wkleiłem z combo, a i w tym aresie nawet nie mogę zapauzować plików, cały czas stoją na takim etapie jak zanim się popsuło.

Ty wkleiłeś log z ComboFix. adam9870 prosi o loga z Combo** Scan i Silent Runners**. :slight_smile:

Silent

SeeKME umiesz czytać ?? Najpierw prosiłem o log z ComboFix’a, ale Autor tematu miał z wykonaniem w nim loga problemy, to poprosiłem o log z Deckard’s System Scanner’a.

Poza tym nie prosiłem o log z Deckard’s System Scanner’a i Silenta tylko z Deckard’s System Scanner’a lub Silenta.

Wazon ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\vfluapriv2.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Zrobione.

Niby wszystko gra, ale Ares nadal po ponownym włączeniu przestaje ściągać filmy, które wcześniej zaczął ściągać, wcześniej tak się nie działo.