Pare pytań co do kupna nowego komputera

Witam! Mam pytanie: Czy jest możliwe kupienie procesora, płyty głównej, ramu i karty graficznej za 400 zł? Przy uwzględnieniu : Procesor minimum 2.0, ram 1gb, karta graficzna 256Mb najlepiej ddr2. Jeżeli jest to co możecie mi polecić żeby hitman 4 poleciał :slight_smile: Temat postu, jak i jego treść jest w 100% na poważnie. :slight_smile: :smiley: :mrgreen:

nie za mały budżet.

nie ma szans,chyba,ze kradziony :slight_smile: …no ale wiesz, paserka tez jest karalna

http://www.allegro.pl/item263486633_gig … grafa.html a taki zestaw + ddr2, na allegro ok 80zł ?? Co o tym sądzicie? Najbardziej zależy mi na opinii o tej integrze… zacofany jestem w temacie gier i mam do nadrobienia dużo…od Splinter Cell 2 , przez San Andreas, do Carbona…jakie są szanse na to by to poszło? Nie zależ mi na tym by mieć wszystko na full detalach

marne

rozumiem że zasilacz, dysk, napęd posiadasz… skoro tak to możesz brnąć w taką opcję ale zmień gigaszrote na foxconna też ze zintegrowaną 6100.

czyli ta integra o dupę potłuc? Zaznaczam że nie będę odpalał wiedzminów i innych stalkerów.

Jaki komputer teraz posiadasz? Można by było sprzedać poszczególne komponenty.

Intel Celeron 1.2 Tualatin

Płyta główna bliżej nie określona + muzyka zintegrowana

GeForce MX 400 64 MB

320 MB Ram (256mb + 64mb)

To mógłbym opchnąć… ale ile za to dostane 100pln?

No właśnie za dużo raczej nie dostaniesz…

6100 za dużo nie pociągnie.

Procesor - 15-20 zł

Płyta główna - ?? 30-50

Karta graficzna - ja taką sprzedałem na allegro za 20 zł

RAM - 35-45 zł

Razem: ok. 120 zł

400 zł + 120-150 zł

Gigabyte GA-M61P-S3

AMD Sempron 3000+ lub AMD Athlon64 3000+

GOODRAM 1 GB 667

FORTRON FSP 350-60MDN, FORTRON FSP400-60PFN, DELTA 400W, ModeCom MC-350

Nie produkują już jej, dostępna tylko w ulubiony.pl i na allegro.

Z produkowanych polecam Foxconn A690GM2MA-8KRS2H z zintegrowanym Radeonem X1250 jest tak samo dobra, łatwiej dostępna jest.

Tą kartę mam mojej płytce

Dobrze się sprawuje, do moich zastosowań w zupełności jak na razie wystarcza.