Parę pytań - komputer, sklep internetowy?

Cześć. Mam jeszcze pytanie odnośnie takiego zestawu. Już jestem praktycznie zdecydowany ale w Agito.pl nie ma wszystkiego. Co z gwarancją i przesyłką? Teoretycznie wrzuciłem do koszyka 4 rzeczy i mi pokazało, że koszt dostarczenia to 19 zł (zamawiałbym bez obudowy, żeby nie płacić dodatkowych kosztów przesyłki) a co z gwarancją? Mają tam napisane, że wszystko na ich koszt (przesyłka), ma ktoś kompa z tamtąd? Warto wziąć tam? Thanks in advance.

Procesor: Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX 280 zł

Płyta główa: Asus P5QL Pro 300 zł

Pamięć RAM: PATRIOT DDR2 4096MB PC800 DUAL 2 x 2048 CL4 EP LLK 200 zł

Grafika: Asus TOP Radeon HD4850 512MB DDR3 256bit TV/2xDVI PCI-E 590 zł

Zasilacz: OCZ SXS 500W 220 zł

Obudowa: CoolerMaster Elite 330 Black-Silver 130 zł

Gwarancja jest na te podzespoły które tam kupisz.

Ja wiem, tylko czy naprawdę wysyłam na ich koszt i tak samo z odesłaniem sprzętu. Bo chodzi mi o to czy przy ewentualnych naprawach będe ponosił koszty i czy ogólnie nie ma z tym sklepem żadnych problemów? I co z tym kompem?

Wszystko jest tak, jak napisane na stronie, wejdź sobie do zakładki gwarancja i przeczytaj.

Agito jest porządne, nie powinieneś mieć problemów.

“koszt dostarczenia to 19 zł” -standard w tym sklepie “(zamawiałbym bez obudowy, żeby nie płacić dodatkowych kosztów przesyłki)” - a gdzie jest napisane, że za obudowę płaci się coś dodatkowo?

W ESC jest chyba trochę więcej produktów, tańsza przesyłka, darmowe złożenie, ale lekko droższe produkty.

Jest napisane że paczka powyżej 30 kg i nie typowych kształtach kosztuje więcej. A obudowa swoje waży no i trochę duża jest

30kg? Bez przesady, zważ sobie swój komputer to zobaczysz, że tyle nie ma. I komputer jest dość regularnych kształtów, więc raczej nie jest nietypowy. A poza tym to wszystko prawdopodobnie będziesz miał w pudełkach - w agito nie składają raczej.

Obudowa taka zwykła ale ciężka waży 6-7kg.

Ok, thx za pomoc ale to i tak dopiero w lutym…

Jak dopiero w lutym, to się w lutym jeszcze odezwij, bo rynek komputerowy jest dynamiczny.