Pare pytań o BF bc2

Witam mam pare pytań o Battlefield BC2.

Mam oryginalnego.

  1. Czy zainstalowana gra działa bez płyty?

  2. Jeśli z płytą to czy można ściągnąć cracka czy zamontować obraz?

  3. Czy dużo osób gra na multi?

  4. Pytałem już oto czy mi pujdzie BF, ale uruchomiłem Crysisa 2 i mi śmiga na 30fpsach bez przycięć a tam jest ładna grafa. Skyrim też działa a nie spełniam wymagań karty graficznej obu gier, nawet pisze w Crysisie przy włączaniu, że jest nie obsługiwana a śmiga ładnie.

Athlon 64 x2 4000+

2gb ram

Radeon x1900series (256mb)

WindowsXP

  1. Jak by mi chodził singiel i multi?

pytania kompletnie absurdalne ponieważ napisałeś post i musisz czekać na odpowiedź a skoro jak sam twierdzisz

to przez ten czas już dawno byś sprawdził i sam sobie odpowiedział na pytania. nie kumam, skoro masz gre czemu po prostu nie zainstalujesz i sprawdzisz tylko czekasz aż ktoś odpowie ci na oczywiste rzeczy :?:

odp na 1 i 2, gra działa przez origin i tak też można ściągnąć, płyta w tym wypadku to wyłącznie niepotrzebny gadżet więc tak, działa bez płyty a skoro masz oryginał to na co ci crack?

odp na 3. dokładnych liczb nie znam ale zapewne sporo a przynajmniej tyle byś bez problemu komfortowo pograł.

4 i 5 czytaj j/w

sory pytam bo nie mam narazie miejsca na dysku. I chcę wiedzieć na przyszłość.

O fps to się niemartw ja na swoim na największych mam średnio 35fps

Mam jeszcze 1 pytranie. Nobo gre dał mi kuzyn, ale on grał tylko na singlu. Będzie mi działał multi? On na multi nawet nie patrzył.

Zagrasz, o ile nie ma zbanowanego multi :slight_smile:

Zagrasz, o ile nie ma zbanowanego multi :slight_smile: