Parę pytań o Erę Tak Tak i pakiety

Witam.

Jestem użytkownikiem Ery Tak Tak w programie lojalnościowym “Happy Taniej” tj./ 0,59/min i 0,16/sms. Jeśli wykupię pakiet za 7,32 w który wchodzi 25 minut do Ery i na stacjonarne wymienialne na 100 sms-ów to czy po wykorzystaniu minut z tego pakietu wracam ponownie do programu lojalnościowego jw, lub czy się coś zmieni? Mam jeszcze jedno pytanie: gdybym chciał zmienić zmienić swoją komórkę na nowszy model, to czy mogę skorzystać z jakiejś oferty za złotówkę zachowując swoją kartę SIM, czy muszę kupić aparat w normalnej cenie, lub czy korzystając z promocji za złotówkę muszę zmienić również kartę SIM? Pytam dlatego że mam trochę kasy niewykorzystanej na obecnej karcie SIM.

A czy ktoś wie coś na temat MegaPakietu za 50 zł (250 min wymienialnych na 100 SMS) bo nie znalazłem na stronie http://www.era.pl a zaproponowano mi takie coś telefonicznie.

Z góry dzięki za informacje :slight_smile:

Jak wykorzystasz to ponownie 59 gr, ale nawet jak masz pakiet to do Plusa i Orange po 59 gr.

Jak przejdziesz do EraFun to kasa zostaje, jeżeli na abonament to kasa przepada. I tu i tu telefony w promocji od 1 zł, ale trza gdzieś pracować, bądź (jeżeli EraFun) mieć rachunki na siebie żeby podpisać umowę.

Tu nie szukałeś

Chciałbym tylko dodać, iż posiadając numer w tak-tak możesz go przeniesc do oferty z abonamentem unikając płacenia aktywacji ( 50 lub 70zł zależnie od oferty) pod warunkiem posiadania numeru na kartę od co najmniej trzech miesięcy.

50, 70 zł? Yo mi powiedzieli w salonie Ery, że tylko 30 zł mnie to wyniesie. A telefon na kartę mam od chyba pięciu lat. Teraz chcę przejść na Era Fun.

Dokładnie 49 i 69, ale to do abonamentu, jak napisał szulce1 , a jak masz tak długo TakTak-a to 1zł. Do Fun 30,50 zł. Tyle musisz mieć w chwili podpisywania migracji do Fun. I nie ładuj więcej, bo po podpisaniu ważność konta będziesz miał na góra 2 dni i trzeba załadować.

Cennik tel Fun. Zauważ, że promocja jest do końca stycznia. Ja bym poczekał może ceny spadną.